V kategoriích dorostu a juniorů mělo Ústí zastoupení pouze ve Václavu Unzeitigovi. V prvním kole měl smůlu na los, když potkal loňského mistra republiky, se kterým prohrál. V repasáži již však nenechal nic náhodě a dvěma vítěznými zápasy si zajistil třetí místo, když v tom posledním zápase deklasoval soupeře 7:1.
Druhý den mistrovství mělo Ústí tři naděje na medaile. Jakub Bartoš, který patřil vzhledem k výsledkům v sezoně, k favoritům, šel na řadu jako první. Při vedení 3:0 ovšem v zápase povolil a soupeř mu uštědřil kop na hlavu a i přes to, že to byl faul, byla technika bodována. Další bod dostal soupeř za trest Kuby a bylo již málo času na zvrácení stavu. Jakubův soupeř v dalším kole vypadl a tím i pro něj závody skončily.

Dalším želízkem v ohni byl loňský finalista Matěj Tesař, který svedl vyrovnaný zápas s pražským závodníkem, který pro něj v několika sporných kontrech skončil prohrou jako u Jakuba. Repasáž byla zapovězena, když soupeř v dalším kole vypadl.
O největší radost se postarala ta nejmenší, Nela Beranová (na snímku vlevo), která postoupila třemi vítěznými zápasy do finále, kde na ni čekala známá soupeřka z předešlých závodů. Nela po chvíli technikou na hlavu vedla, ovšem trochou nepozornosti soupeřka dvěma nástupy zápas otočila a zvítězila. Druhé místo je pro Nelu zatím největším úspěchem v její kariéře.