Konečné výsledky překvapily nejednoho hráče, proto počet bodů nepřekročil deset bodů. Pouze vítěz Jan Přívratský z České Třebové se dostal na 11 bodů, což mu s přehledem zajistilo vítězství. Může se tak těšit na malou odměnu od Pardubického pivovaru Pernštejn. Stejně tak i dva předchozí vítězové Tomáš Kroupa a Lenka Chládková. Do čela průběžného pořadí se dostal Lukáš Rychtařík, má náskok tři body právě před zmíněnou dvojicí.

1. místo
UO0047 Lukáš Rychtařík, Dobříkov 8 30
2. místo
UO0012 Tomáš Kroupa, Ústí nad Orlicí 5 27
3. místo
UO0070 Lenka Chládková, Tatenice 8 24

4. místo
UO0038 Jaroslav Nastoupil, Česká Třebová 8 21
UO0039 Miroslav Záleský, Tisová 8 21
UO0055 Pavel Provazník, Koldín 5 21
UO0071 Libor Diblík, Sopotnice -1 21
8. místo
UO0005 Jiří Držmíšek, Choceň 8 18
UO0009 František Prokop, Ostrov 8 18
UO0006 Milan Routek, Č. Třebová 8 18
UO0010 Miroslav Chládek, Tatenice 5 18
UO0053 Jiří Turek, Koldín 5 18
13. místo
UO0063 Jan Přívratský, Česká Třebová 11 15
UO0032 Ludmila Honzová, Ústí nad Orlicí 5 15
UO0045 Miroslav Chládek ml., Tatenice 5 15
UO0077 Jaroslav Kopsa, Sopotnice 5 15
UO0019 Lucie Kovářová, Č. Třebová 5 15
UO0050 Pavel Krištof, Česká Třebová 5 15
UO0003 Oldřích Kubík, Choceň 5 15
UO0066 František Moláček, Česká Třebová 5 15
UO0046 Jiří Rychtařík, Dobříkov 5 15
UO0044 Josef Blažek, Hylváty 2 15
UO0060 Ladislav Kmoníček, Česká Třebová 2 15
UO0024 Miroslav Tesař, Č. Třebová 2 15
UO0021 Markéta Tesařová, Č. Třebová 2 15
UO0073 Josef Diblík, Sopotnice -1 15
UO0028 Radek Matoušek, Vysoké Mýto -1 15
28. místo
UO0085 Tomáš Provazník, Koldín 2 13
29. místo
UO0016 Petr Bambušek, Česká Třebová 5 12
UO0002 Pavlína Jedlinská, Sopotnice 5 12
UO0068 Bohuslav Johanides, Ústí nad Orlicí 5 12
UO0061 Simona Kmoníčková, Česká Třebová 5 12
UO0026 Radoslav Kroupa, Ústí nad Orlicí 5 12
UO0040 Zdeněk Kysilka st., Č. Heřmanice 5 12
UO0017 Pavla Lejsková, Pardubice 5 12
UO0034 Miloš Suchý, Choceň 5 12
UO0054 Marie Turková, Koldín 5 12
UO0004 Jan Chládek, Rudoltice 2 12
UO0041 Zdeněk Kysilka ml., Č. Heřmanice 2 12
UO0056 Martin Sloupenský, Sudličkova lhota 2 12
UO0011 Miroslav Absolon st., Žamberk -1 12
UO0033 Jaroslav Lukašík, Horní Jelení -1 12
UO0027 Markéta Matoušková, Vysoké Mýto -1 12
UO0023 Michal Špaček, Sopotnice -1 12
UO0064 Jiří Volf, Ústí nad Orlicí -1 12
46. místo
UO0083 Monika Turková, Koldín 5 10
47. místo
UO0076 Martin Kaplan, Sopotnice 8 9
UO0018 Josef Lejsek, Pardubice 5 9
UO0074 František Vitouš, Sopotnice 5 9
UO0069 Tomáš Chládek, Tatenice 2 9
UO0062 František Janele, Hradec nad Svitavou 2 9
UO0037 Bohumil Jelínek, Choceň 2 9
UO0057 Lukáš Kmoníček, Česká Třebová 2 9
UO0020 František Kovář, Č. Třebová 2 9
UO0058 Tomáš Krsička, Česká Třebová 2 9
UO0065 Ivana Nováková, Ústí nad Orlicí 2 9
UO0025 Roman Špaček, Sopotnice 2 9
UO0007 Jiří Vintr, Ústí n. O. 2 9
UO0048 Antonín Pácha, Jablonné nad Orlicí -1 9
UO0015 Miroslav Absolon ml., Žamberk -4 9
UO0014 Pavel Bambušek, Rybník -4 9
UO0059 Petr Poldauf, Česká Třebová -4 9
63. místo
UO0080 Karel Halbrštát, Mistrovice 8 7
UO0081 Josef Kopřiva, Koldín 2 7
UO0082 Jaroslava Kysilková, Č. Heřmanice -1 7
66. místo
UO0078 Vladimír Mlynář, Klášterec nad Orlicí 2 6
UO0029 Zdeněk Honza ml., Ústí nad Orlicí -1 6
UO0043 Radek Pešek, Libchavy -1 6
UO0042 Jiří Pešek, Libchavy -1 6
UO0030 Ludvík Sponner, Horní Jelení -1 6
UO0049 Marie Páchová, Jablonné nad Orlicí -4 6
72. místo
UO0090 Iva Vintrová, Ústí n. O. 0 5
73. místo
UO0079 Ludmila Halbrštátová, Mistrovice 5 4
74. místo
UO0052 Jiří Herynek, Rudoltice 5 3
UO0051 Štěpánka Kubove, Rudoltice 5 3
UO0031 Zdeněk Honza, Ústí nad Orlicí -1 3
UO0035 Michal Kopic, Choceň -1 3
UO0072 Roman Diblík, Sopotnice -4 3
UO0022 Jiří Kovář, Libchavy -4 3
80. místo
UO0089 Pavel Broulík, Třebovice 2 1
UO0088 Martin Saifrt, Č. Třebová 2 1
UO0084 Pavel Sloupenský, Sudličkova Lhota -1 1
83. místo
UO0075 Ladislav Pop, Sopotnice 5 0
UO0013 Pavel Bucháček, Řetová 2 0
UO0036 Marie Jandíková, Choceň 2 0
UO0001 Pavel Jedlinský, Sopotnice -1 0
UO0067 Zdeněk Lukes, Ústí nad Orlicí -4 0
88. místo
UO0087 Jan Holub, Č. Třebová 0 -1
UO0086 Pavel Suchý, Č. Třebová 0 -1
90. místo
UO0008 Vladimír Fikejs, Žamberk -1 -3