Nejzbach V. Mýto – Benago Zruč n. S. 7:12
Favorit byl jasný, ale Mýtští to hodili za hlavu a se soupeřem hráli vyrovnaně v první půli. Domácí poslal do vedení Vladyka, ihned na to ale zareagoval Gabčo a srovnal. Jeho chvíle měly v tomto utkání ještě přijít. Benago v 11. minutě otočilo vývoj, ale Nejzbach velmi rychle vyrovnal a do poločasu skóre znovu přelil na svou stranu brankou Formánka.
Avšak velký koncert spustili hosté po změně stran, kdy hýřili aktivitou a nabitá sestava rozjela naplno své umění. Ještě v 24. minutě vedli Mýtští 5:4, následně už futsalisté Benaga naplno převzali otěže a osmi góly rozhodli. V samém závěru ještě zmírnil porážku dvěma góly během minuty Semerád.
Branky: 4. a 24. Vladyka, 13. a 24. Sklenář, 40. a 40. Semerád, 17. Formánek – 6., 21., 27., 28. a 34. Gabčo, 11., 34. a 39. Brahimi, 29. a 30. Diego, 23. Andre, 33. Leonardo. Poločas: 3:2. V. Mýto: Gerčák – Formánek, Vágner, Fidler, Münzberger, Jeníček, Michalec, Vladyka, Semerád, Sklenář.
Miroslav Semerád, hrající trenér Vysokého Mýta: „Těžký zápas s kvalitním soupeřem, který hraje hodně ofenzivně, což jsme věděli. Za stavu 5:7 se utkání zlomilo. Do té doby to bylo vyrovnané utkání, kdy útoky převládaly nad obranou. Myslím, že jsme neodehráli špatný zápas, i když jsme nakonec prohráli."

1. Chrudim 7 7 0 0 47:9 21
2. Zruč n. S. 8 6 1 1 54:26 19
3. Slavia Praha 7 5 1 1 31:18 16
4. R. Krokodýl Brno 8 4 2 2 23:19 14
5. Vysoké Mýto 8 3 3 2 31:31 12
6. Helas Brno 7 3 2 2 24:18 11
7. Tango Brno 8 2 2 4 18:23 8
8. Plzeň 8 2 2 4 22:33 8