Minulou sobotu se v místní hale Bóži Modrého uskutečnil první ročník in-line hokejového turnaje o Jindřichův pohár za účasti sedmi družstev z České republiky. Z konečného vítězství se nakonec radoval extraligový celek IHC Uherský Brod, který ani jednou neokusil hořkost porážky. Druhé místo obsadil celek IHC Tuněchody a třetí příčku trochu překvapivě IHC Rakovník.

Vítězem kanadského bodování se stal uherskobrodský Dušan Surý (5 + 9 = 14), který se stal i nejlepším asistentem. Nejlepším střelcem se stal jeho spoluhráč Jan Heča (8 gólů). Nejlepším brankářem s nejnižším průměrem byl další uherskobrodský hráč Vít Struhelka s průměrem 0,7 gólu na zápas.

VÝSLEDKY

Kosatky Choceň – Stilmat Žamberk 4:2. Branky: Tadeáš Resler, Petr Mík ml., Bořek Jetmar, Tomáš Pachl – Daniel Král, Miroslav Váně ml.,

IHC Tuněchody – Pardálové Lanškroun 3:1. Branky: Zdeněk Pekárek 2, Vladimír Šplíchal – Michal Šponar.

IHC Tuněchody – Kosatky Choceň 3:1. Branky: Vladimír Šplíchal 2, Stanislav Husák ml. – Tadeáš Resler.

Pardálové Lanškroun – Stilmat Žamberk 0:2. Branky: Petr Mihulka, Daniel Král.

Kosatky Choceň – Pardálové Lanškroun 2:0. Branky: Tomáš Maleček, Petr Mík ml.

Stilmat Žamberk – IHC Tuněchody 2:3. Branky: Daniel Král, Miroslav Váně ml. - Zdeněk Pekárek, Michael Resler, Stanislav Husák ml.

IHC Uherský Brod – Kosatky Choceň 3:2. Branky: Dušan Surý 2, Martin Krchňaček – Tadeáš Resler, Tomáš Pachl.

IHC Rakovník – Stilmat Žamberk 4:3. Branky: Ondřej Franěk, Jonáš Stehlík, Ondřej Fischer, Petr Beneš – Stanislav Kraitl 2, Miroslav Váně ml.

IHC Uherský Brod – Pardálové Lanškroun 5:1. Branky: Jan Heča 4, Tomáš Přikryl – Jan Smejkal.

Stilmat Žamberk – Apex Praha B 0:3. Branky: Lukáš Marek, Michal Zavázal, Vojtěch Chloupek.

IHC Tuněchody – Apex Praha B 4:2. Branky: Marek Rubeš 2, Vladimír Šplíchal, Zdeněk Pekárek – Patrik Konečný 2.

Stilmat Žamberk – IHC Uherský Brod 1:5. Branky: Miroslav Váně ml. - Martin Krchňaček, Dušan Surý, Stanislav Pražák, Tomáš Přikryl.

Pardálové Lanškroun – IHC Rakovník 0:3. Branky: Ondřej Matyska, Ondřej Fischer, Petr Beneš.

IHC Tuněchody – IHC Uherský Brod 0:2. Branky: Jan Heča 2.

Apex Praha B – Kosatky Choceň 2:3. Branky: Vít Stránský, Michal Zavázal - Tadeáš Resler 2, Tomáš Maleček.

Kosatky Choceň – IHC Rakovník 1:2. Branky: Tomáš Pachl - Ondřej Fischer 2.

Pardálové Lanškroun – Apex Praha B 4:1. Branky: Jan Smejkal 2, Michal Janků, Jiří Černý - Michal Zavázal.

IHC Uherský Brod – IHC Rakovník 5:0. Branky: Jan Heča 2, Martin Krchňaček, Dušan Surý, Tomáš Přikryl.

IHC Rakovník – IHC Tuněchody 2:8. Branky: Josef Pospíchal, Petr Beneš – Zdeněk Pekárek 3, Stanislav Husák ml. 2, Vladimír Šplíchal, Marek Rubeš, Michael Resler.

Apex Praha B – IHC Uherský Brod 0:6. Branky: Dušan Surý, Petr Hodic, Stanislav Pražák, Petr Woska, Ivo Kadlic, Libor Milička.

IHC Rakovník – Apex Praha B 2:3. Branky: Ondřej Matyska, Ondřej Fischer – Patrik Konečný, David Tichý, Vít Stránský.

1. Uherský Brod, 2. IHC Tuněchody, 3. IHC Rakovník, 4. Kosatky Choceň, 5. Apex Praha B, 6. Stilmat Žamberk, 7. Pardálové LA