Chrudim - 1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto 9:1 (5:1)
Hned v 1. minutě se Nejzbach dostal do vedení, když Tomáš Vácha využil nedorozumění brankáře Mellera s Brazilcem Dentinhem – 1:0. První gól však Vysokému Mýtu příliš nepomohl, naopak spíše uškodil. Do páté minuty se hrál vyrovnaný futsal. Bohužel se v tomto zápase hráči Vysokého Mýta nevyvarovali vynucených chyb. Soupeři se tak podařilo otočit do poločasu skóre na 5:1.

Druhý poločas odehráli svěřenci Romana Párala s očividnou depresí a chyběla bojovnost, nasazení i srdíčko. Dopadlo to tak, jak to dopadlo. Nejzbach se musí z tohoto výsledku co nejdříve oklepat a začít hrát to, co má. Hrát bez chyb a snažit se hrát aktivně a střílet branky, což v tomto zápase od určitých hráčů chybělo.
Sestava 1. Fc Nejzbach V. Mýto: Gerčák – Vágner, Jelínek, Vácha, Beneš, Formánek, Lištván, Kaňkovský, Novotný.

Roman Páral, trenér V. Mýta: „Prohráli jsme zaslouženě, Chrudimi jsme vítězství darovali na zlatém podnose. Za celý zápas jsme Chrudim nedonutili ke stoprocentnímu výkonu. U mého mužstva jsem postrádal bojovnost, nasazení a srdíčko. Byl to podle mého trapný výkon a prohráli jsme zaslouženě.“