VYBRAT REGION
Zavřít mapu

OPRAVA: Zimní Tip liga

Č. Třebová - Bohužel jsme zadali jako správný výsledek zápasu Švédsko – Česko výhru naší rezezentace. Za chybu se omlouváme. Správné výsledky proto zveřejňujeme na našem webu. Vítěz však přesto zůstává stejný – Martin Sloupenský ze Sudličkovy Lhoty, jenž nasbíral 17 bodů a k výhře mu pomohla správná trefa.

11.2.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Milena Marešová

Pravidla naleznete ZDE

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ PO 5. KOLE

EXTRALIGA

UO0105 Jolana Špačková, Sopotnice 17 50

UO0012 Jana Novotná, Čánka u Opočna 14 47

UO0080 Miroslav Veselý, Letohrad 14 47

UO0090 Bohuslav Kolář, Hnátnice 14 46

UO0007 Jaroslav Beneš st., Brandýs 17 44

UO0047 Ivan Gálus, Letohrad 14 44

UO0010 Jaroslav Beneš ml., Brandýs 11 44

UO0097 Pavla Lejsková, Pardubice 11 44

UO0112 Božetěch Šejnoha, Ústí n. O. 11 44

UO0020 Martin Štusák st., Jablonné 11 44

UO0031 Renata Tauchmanová, Vysoké Mýto 11 44

1. LIGA

UO0109 Josef Volf st., Řetová 11 44

UO0067 Matěj Stránský, Řetová 8 44

UO0017 Jindřich Dvořák, Choceň 5 44

UO0081 Robin Sládek, Lanškroun 5 44

UO0005 Antonín Pácha, Jablonné 14 42

UO0024 Václav Krásný, Vysoké Mýto 17 41

UO0048 Milan Matějíček, Letohrad 17 41

UO0103 Radim Trejtnar, Těchonín 17 41

UO0060 Vladimír Fikejs Fikejs, Žamberk 14 41

UO0094 Jiří Pešek, Libchavy 14 41

UO0104 Roman Špaček, Sopotnice 14 41

2. LIGA

UO0009 Petr Bambušek, Rybník 11 41

UO0056 František Kovář, Přívrat 11 41

UO0098 Josef Lejsek, Pardubice 11 41

UO0069 Milan Pustaj, Česká Třebová 11 41

UO0028 Zdenek Ryant, Vysoké Mýto 11 41

UO0070 Ladislav Špačkek ml., Mistrovice 11 41

UO0032 Jana Tauchmanová, Vysoké Mýto 11 41

UO0106 Michal Tomášek, Sopotnice 11 41

UO0107 Jiří Volf, Ústí n. O. 11 41

UO0096 Pavel Bucháček, Řetová 8 41

UO0016 Pavel Dvořák, Choceň 8 41

KRAJSKÁ LIGA

UO0019 Pepa Ropek, Choceň 8 41

UO0021 Jirka Štusák, Jablonné 8 41

UO0050 Luděk Čečer, Česká Třebová 14 38

UO0051 Hana Čečerová, Česká Třebová 14 38

UO0102 Ivana Nováková, Ústí n. O. 14 38

UO0011 Jiřina Benešová, Brandýs 11 38

UO0049 Dana Čadová, Letohrad 11 38

UO0014 Petr Čipera, Brandýs 11 38

UO0039 Věra Koukolová st., Klášterec 11 38

UO0053 Lucie Kovářová, Přívrat 11 38

UO0079 Andrej Olenočin, Lanškroun 11 38

KRAJSKÝ PŘEBOR

UO0036 Roman Páral, Vysoké Mýto 11 38

UO0095 Radek Pešek, Libchavy 11 38

UO0083 Milan Polák, Hylváty 11 38

UO0022 Martin Štusák ml., Jablonné 11 38

UO0113 Jaroslav Volf, Ústí n. O. 11 38

UO0013 Dana Čiperová, Brandýs 8 38

UO0040 Věra Koukolová, Klášterec 8 38

UO0063 Josef Stránský, Řetová 8 38

UO0108 Vlasta Volfová, Řetová 8 38

UO0099 Josef Diblík, Sopotnice 14 35

UO0023 Josef Khýn, Vysoké Mýto 11 35

KRAJSKÝ PŘEBOR II.

UO0059 Milan Kopecký, Česká Třebová 11 35

UO0052 Jaroslav Nastoupil ml., Česká Třebová 11 35

UO0041 Radek Koukol, Klášterec 8 35

UO0038 David Koukol, Klášterec 8 35

UO0001 Oldřich Kubík, Choceň 8 35

UO0035 Miroslav Záleský, Tisová 8 35

UO0124 Martin Sloupenský, Sudličkova Lhota 17 33

UO0120 Jindřiška Olenočinová, Lanškroun 11 33

UO0132 Marcel Pánik, Rychnov n. M. 8 33

UO0088 Josef Blažek, Hylváty 14 32

UO0087 Jiří Dostál, Černovír 11 32

OKRESNÍ PŘEBOR

UO0033 Jindřiška Křížová, Choceň 11 32

UO0085 Josef Pinkava, Sopotnice 11 32

UO0025 Filip Ryant, Vysoké Mýto 11 32

UO0037 Josef Koukol, Klášterec 8 32

UO0065 Jiří Stránský, Řetová 8 32

UO0071 Ladislav Špaček, Mistrovice 8 32

UO0117 Tomáš Halbrštát, Letohrad 5 32

UO0042 Tomáš Koukol, Klášterec 5 32

UO0115 Michal Peřina, D. Dobrouč 5 32

UO0091 Jaroslav Šeda, Letohrad 5 32

UO0066 Jana Špačková, Mistrovice 5 32

OKRESNÍ PŘEBOR II.

UO0068 Jana Špačková ml., Mistrovice 5 32

UO0004 Marie Páchová, Jablonné n. O. 8 30

UO0089 Ivana Sedláková, Ústí n. O. 11 29

UO0054 Jaroslav Nastoupil, Česká Třebová 8 29

UO0111 Josef Volf ml., Řetová 8 29

UO0061 Miroslava Kopecká, Česká Třebová 5 29

UO0002 Jan Šplíchal, Vlčkov 5 29

UO0082 František Prokop, Ostrov 5 28

UO0127 Gabriela Khýnová, Vysoké Mýto 11 27

UO0046 Petr Hudeček, Ústí nad Orlicí 0 27

UO0064 Miroslav Absolon, Žamberk 11 26

ČEKATELÉ

UO0030 Květa Gabrielová, Vysoké Mýto 11 26

UO0018 Vendula Dvořáková, Choceň 8 26

UO0073 Zdeněk Kysilka st., Č. Heřmanice 8 26

UO0057 Libor Stránský, Český Třebová 8 26

UO0116 Lenka Halbrštátová, Letohrad 2 26

UO0114 Ondřej Kaválek, Letohrad 2 26

UO0062 Jaroslav Lipenský, Hnátnice 2 26

UO0135 Jiří Gabriel, Vysoké Mýto 11 25

UO0006 Milan Tomek, Rudoltice 11 25

UO0093 Zdeněk Lukes, Ústí n. O. 8 25

UO0125 Jiří Turek, Koldín 14 24

UO0118 Libor Diblík, Sopotnice 5 24

UO0008 Jaroslav Chudoba, Třebovice 14 23

UO0015 Petr Dvořák, Choceň 11 23

UO0086 Miloslav Kubát, Knapovec 11 23

UO0076 Zdeněk Kysilka ml., České Heřmanice 8 23

UO0027 Hana Ryantová, Vysoké Mýto 5 23

UO0078 Zdeněk Sládek, Lanškroun 2 23

UO0136 Iva Plocová, Koldín 11 22

UO0003 Josef Kyral, Jablonné 11 21

UO0119 Roman Diblík, Sopotnice 8 21

UO0128 Jiří Mutl, Tatenice 5 21

UO0126 Marie Turková, Koldín 5 21

UO0058 Oldřich Dostál, nevyplněno 0 21

UO0026 Michaela Ryantová, Vysoké Mýto 5 20

UO0110 Jan Volf, Řetová -1 20

UO0084 Lukáš Pinkava, Sopotnice 8 18

UO0121 Jakub Mareš, Lanškroun 2 18

UO0043 Zdeněk Bubeníček, Ústí nad Orlicí 0 18

UO0044 Věra Hudečková, Ústí nad Orlicí 0 18

UO0045 Marcela Hudečková, Ústí nad Orlicí 0 18

UO0074 Karel Halbrštát, Mistrovice 5 17

UO0034 Petr Kříž, Choceň 2 17

UO0055 Markéta Hyksová, Česká Třebová -1 17

UO0072 Radek Papáček, Česká Třebová 0 16

UO0122 Jiří Herynek, Rudoltice 8 15

UO0092 Božena Lukesová, Ústí n. O. 11 14

UO0100 Jiří Šeda, Ústí n. O. 2 13

UO0129 Vladislav Huubálek, Mistrovice 2 12

UO0123 Marika Sloupenská, Sudličkova Lhota -1 12

UO0075 Ludmila Halbrštátová, Mistrovice 5 11

UO0029 Václav Šplíchal, Vysoké Mýto -1 11

UO0137 Eva Turková, Lanškroun 2 10

UO0134 Jan Drozd, Pardubice 0 9

UO0133 Pavla Zbyvatelová, Pardubice 0 9

UO0138 Monika Turková, Koldín 8 8

UO0077 Jaroslava Kysilková, České Heřmanice -1 8

UO0130 Ladislav Halbrštát, Mistrovice 8 6

UO0131 Kateřina Halbrštátová, Mistrovice 5 6

UO0101 Jiří Volf ml., Ústí n. O. 2 6

11.2.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Třízápasové putování zakončili Kohouti ziskem bodu

Jiří Drahoš (vlevo) po postupu do 2. kola prezidentských voleb.

Věřím ve druhé kolo, píše Lucie ze Sydney

S Pardubicemi slavili tituly, nyní míří na olympiádu

Pardubice - Pět hokejistů, kteří vstoupili do dospělého hokeje v Pardubicích, bude reprezentovat Českou republiku na zimních olympijských hrách. Čtveřice z nich v současné době působí v Kontinentální hokejové lize.

OBRAZEM: Sbírku podpořil koncert

Česká Třebová /FOTO/ - Kostel sv. Jakuba v České Třebové v sobotu hostil Tříkrálový koncert.

Hokej v regionu: Chrudim zvýšila náskok v čele

Východní Čechy - Krajské hokejové ligy Královéhradecka a Pardubicka pokračovaly dalším kolem.

Vylovení, odbahnění, vysušení a 4,3 promile v krvi: podívejte se na videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pondělí 15. ledna 2018.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT
>