Jako každý rok se turnaje zúčastnila rodina Šenderova a po slavnostním zahájení mohl Roman „Šemík“ Šendera jako hlavní pořadatel zahájit boje na hřištích.

V letošním roce se turnaje zúčastnilo rekordních 16 amatérských družstev, která byla rozdělena do čtyř základních skupin. V těch se bojovalo o každý míč, protože některé ze skupin byly tak vyrovnané, že rozhodoval právě poměr uhraných míčů. Vítězové skupin postoupili do skupiny finálové. Tam bojovali o pohár a sud plzeňské dvanáctky, každoroční ceny pro vítěze. Ostatní družstva pokračovala v bojích o celkové umístění v turnaji. Po odehrání všech téměř padesáti zápasů bylo jasné, že vítězi amatérské kategorie se stali pánové Krsek, Roubal, Majer a Novák, kteří prošli turnajem bez porážky.

V kategorii profesionálů se utkali lanškrounští nohejbalisté. Nejlépe si v turnaji vedli pánové Žaba st., Fišer, Kopecký a Černý, kteří zvítězili v profi skupině. V této kategorii bylo odehráno množství krásných zápasů, které sledovali kromě hráčů z vedlejších kurtů i příchozí diváci.

Výsledky – amatéři: 1. Krsek, Roubal, Majer, Novák; 2. Jačisko, Langer, Janků; 3. Chládek, Chládek, Bako; 4. Janisch R., Janisch F., Urban; 5. Beneš, Mazal, Špičák; 6. Černý, Černohous, Kaupe; 7. Martinec, Rejthar, Rejthar.

Profesionálové: 1. Žaba st., Fišer, Kopecký, Černý; 2. Smutný, Tejkl, Skalický; 3. Kubec, Herynek, Kopecký st.
Nejlepší hráč: Petr Jačisko. Nejobětavější hráč: Radek Majer. Nejzkušenější hráč: Josef Jonáš. Miláček turnaje: Honzík Fišer.

(kač)