Stejným výsledkem jako srpnový duel v Mýtě skončil zápas první futsalové ligy mezi Nejzbachem a Benagem i ve Zruči. Mýto znovu vyhrálo 3:2.

Benago Zruč n. S. – Nejzbach Vysoké Mýto 2:3. Benago své řady před utkáním ještě pořádně vyztužilo. Schopný prezident klubu Simitči přivedl do kádru z Jistebníku Rodka a už dalšího Brazilce. To Mýto na tom bylo o poznání hůř. Proti kompletnímu soupeři nastoupilo stále bez Formánka, navíc před zápasem onemocněli Novotný, Bakeš a brankář Horyna. Gólmanská trojka Morong navíc musela zůstat k dispozici rezervě, takže kdoví, co by se stalo, kdyby se Gerčák nedej bože zranil.
Hosté si přesto počínali stejně jako minulý týden v Brně. Začali s perfektní defenzivou, kterou jistil ve vynikající formě chytající Gerčák, a navíc se jim podařilo dvakrát překonat domácího brankáře, o oba góly se postaral po samostatných akcích Vácha. „Když neuděláme nevynucené chyby, Libor všechno v pohodě pochytá,“ pochvaloval si trenér Nejzbachu Roman Páral.

Po změně stran se hosté radovali potřetí, když se trefil syn trenéra Chrudimského Era–Packu a člen juniorky Mýta Brychta. „Od poloviny druhé půle ale vytasili domácí power play a začaly nám krušné chvíle,“ popisoval po zápase trenér Nejzbachu Roman Páral. Benago má hru v pěti výborně nacvičenou a čtyři minuty před koncem snížilo na 2:3. „Měli jsme i šance zvýšit náš náskok, jenže jsme je neproměnili,“ litoval Páral dramatického závěru.
Jenže zápas Tango – Era–Pack, který se hrál ve čtvrtek, v němž Chrudim prohrávala také o tři branky a díky skvělé power play dokázala vyrovnat, se neopakoval. Nejzbach nakonec výhru 3:2 ubránil. „Podle průběhu hry jsme si ale vítězství určitě zasloužili,“ ocenil výkon svých hráčů trenér Mýta. Po utkání chválil i mladého Martina Brychtu: „Mám radost, že naskočil a dařilo se mu. Je to další talent z naší mládežnické líhně. Zahrál skutečně solidně.
Fakta – branky Mýta: Vácha 2, Brychta. Nejzbach V. Mýto: Gerčák – Unger, Vágner, Lištván, Jelínek – Vácha, Michalec, Chadima, Brychta.