Nejzbach V. Mýto – Tango Brno 6:5 na penalty
Branky a nahrávky: 5. Formánek (Sklenář), 13. Jiráský, 35. Formánek, 40. Gerčák, 48. Vágner, rozhodující penalta Sklenář – 16. Mareš (Svoboda), 19. Záruba (Brůna), 32. Belej (Brůna), 35. Mareš, 50. Mareš. ŽK: Jiráský (VM). ČK: 24. Jiráský (VM). Diváci: 100. Nejzbach V. Mýto: L. Gerčák – Jiráský, Michalec, Šabata, Vladyka, Popelka, Hrubý, Krátký, Formánek, Sklenář, Vágner. Trenér Marek Kopecký. Tango Brno: Kubíček – Chadzidis, Vlček, Svoboda, Mareš, Brůna, Buršík, Šidla, Belej, Záruba, Cenek, Tachtadžis. Trenér Vlastimil Bartošek.

Domácí začali dobře a dostali se do dvoubrankového vedení, které hosté na konci první půle zlikvidovali. Infarktová byla zejména druhá desetiminutovka druhého poločasu, kdy se oba celky přetahovaly o vedení. Až do poslední minuty zápasu bylo blíže postupu Tango, ale power play Nejzbachu přinesla vyrovnání brankou Gerčáka. Po výsledku 4:4 následovalo prodloužení, ale ani to nerozhodlo. Na řadu přišly pokutové kopy. Nejzbach jich proměnil pět, hosté pouze tři a Vysoké Mýto se tak může těšit na čtvrtfinále.