Pátý Nejzbach odehraje zápas se Slávii, která je na desátém místě, od 20 hodin ve sportovní hale ve Skutči.
Tyto dva týmy se spolu potkaly v prvním kole, které vyšlo o mnoho lépe Nejzbachu. Slavii na domácí půdě porazili svěřenci Romana Párala 6:1. Utkání, ve kterém budou „doma” futsalisté Vysokého Mýta, tak bude jistě velmi zajímavé.
„Zápas se Slavií je pro nás důležitý. Když se podíváme na tabulku, tak my jsme pátí a Slavia je desátá. Bodový rozdíl ale není tak velký. Slavia cítí, že pokud by vyhrála, tak by se k nám mohla přiblížit. Naopak, když Slavii porazíme, tak se od ní a od ostatních odtrhneme. To by pro nás bylo určitě klidnější pro start do zápasů v novém roce,“ vysvětlil důležitost utkání trenér Nejzbachu Roman Páral.
Kdo se chce na futsal v našem regionu ještě v roce 2011 podívat, má v pátek poslední šanci. „Vždycky jme hráli do 22. prosince. Letos se končí 9. kvůli reprezentační přestávce, kdy se bude hrát v Brně kvalifikace na mistrovství světa. Proto je konec posunutý. Protože nemáme kde trénovat, tak se sejdeme až po Novém roce,“ ujasnil Páral.
I přesto, že je Slavia Praha pojmem ve všech sportovních odvětvích, nástup do sezony jí příliš nevyšel. „Už se ale začíná zvedat. Doma remizovala s Tangem Brno, který byl favoritem. V Kladně tedy prohrála 2:4, ale co jsem se informoval, tak to bylo nešťastně. O její kvalitě proto nemůže být řeč. Určitě nás čeká těžké utkání a byl bych rád, kdybychom zvítězili,“ uvedl trenér Nejzbachu. Poslední trénink futsalistů proběhl ve středu a podle Párala bylo několik hráčů nastydlých. Doufá ale, že do Skutče odjedou k posledním utkání roku v plné sestavě.