„Roman Michalec a Lukáš Kaňkovský jsou stále nemocní, takže situace před tímto utkáním není nic moc. Nebudeme zase kompletní, ale musíme se s tím nějak vyrovnat,“ posteskl si trenér Nejzbachu Roman Páral.
Tango Brno je velice dobré mužstvo, které má vytvořené, podle Párala, velice dobré podmínky. „Je to jeden z profesionálních mančaftů, mají možnost trénovat dvakrát v týdnu dopoledne, co já vím, takže ty podmínky k tomu futsalu mají lepší než my,“ uvedl Páral.
Protože je Brno větší než Vysoké Mýto má Tango větší výběr z fotbalistů a futsalistů. „Vloni jsme s Tangem hráli dvakrát, doma jsme s nimi prohráli, venku jsme u nich vyhráli, takže bych byl rád, kdyby se toto vítězství zopakovalo,“ dodal trenér Nejzbachu.
Za Tango hraje reprezentační střelec Michal Belej, velice kvalitní Jan Havel. „Mužstvo je velice dobře poskládané a bude těžké je překonat, protože mají hru založenou vyloženě na nasazení, na rotacích, výměně míst a hrají se solidním nasazením,“ řekl Páral a dodal: „Budeme se tomu muset přizpůsobit a budeme se snažit dostat do vedení.“
O Tangu je známo, že klade velkou váhu na důraz hry před brankou soupeře, kde dojíždí na doraz i ve skluzu. „Jsou to Moraváci a hrají takový moravský styl s maximálním nasazením a bojovností, nepodcení žádný balon, který opticky vypadá, že jde do autu. hrají na doraz. V tom se jim musíme přizpůsobit a dám tam futsalovou kvalitu, jen se bojím, aby ještě někdo neonemocněl,“ zakončil Páral.