Na tréninku se zaměřili především na psychiku a jak je vidět, tak se to vyplatilo.

Teplice – V. Mýto 4:5 (2:3)

„Po kvalitním výkonu jsme porazili Teplice, myslím, že je to pro nás důležitý a dobrý výsledek a před kluky smekám, protože hráli s enormním nasazením a s bojovností. Dali do hry srdíčko a myslím, že hráli s větší touhou po vítězství než soupeř.“ Tak zhodnotil historickou výhru trenér Nejzbachu Roman Páral.

Do utkání nastoupili hráči z Vysokého Mýta lépe a dostali se do vedení ve třetí minutě, když Vácha vystřelil, Račuk vytáhl míč na tyč a poté se kopal roh. U tyče si počkal nikým nehlídaný Kaňkovský a Nejzbach vedl 0:1. Ve třinácté minutě ale již Teplice 2:1 vyhrávaly. V devatenácté se k míči dostal Vácha a vyrovnal na 2:2. Do poločasu pak ještě svěřenci Romana Párala jednu branku přidali a do kabin se odcházelo za nepříznivého stavu 2:3 z pohledu domácích.

„O přestávce jsem hráče upozorňoval, že je potřeba hrát stejně tak, jako když je stav 0:0. Nezalézat, nebránit a nakonec jsme zvítězili 4:5, “ dodal Páral a pokračoval: „Teplice hrály power–play a snížili na 3:5 a 4:5 krásnými góly. My jsme výsledek udrželi a vydrželi jsme. Odehráli jsme moc pěkné utkání.“
Fakta z tohoto a ostatních futsalových zápasů naleznete na straně 24.