Od prvních okamžiků utkání to byli ale domácí futsalisté, kdo udávali tempo hry.

1. FC Nejzbach Vysoké Mýto – Indoss Plzeň 9:2 (4:0)

Hned na začátku zápasu vyzkoušel gólmana Hajžmana domácí Vágner. Ve druhé minutě předvedla Plzeň rychlou akci, ale Kasýk zakončil mimo. Libor Gerčák vyhodil balon až na Novotného, který stál před brankou Plzně a hlavou otevřel skóre – 1:0. V následující minutě nahrál Vágner na Semeráda, a ten ve skrumáži před bránou Plzně pohotově vystřelil – 2:0. V 6. minutě mohl Nejzbach ještě zvýšit svůj náskok, když kapitán Formánek patičkou hledal Novotného, ale nahrávka neprošla a Plzeň šla do brejku. Před Gerčákovou bránou ale už nikdo nedorážel. V 11. minutě vybojoval míč Münzberger, poslal ho na Novotného, ten našel úplně osamoceného Jiráského, který bez problému proměnil – 3:0. Parádní kombinaci předvedli domácí o minutu později, když Novotný nahrál a do brány dorážel Münzberger – 4:0. Obrovskou šanci si Plzeň vypracovala ve 13. minutě, když gólman Hajžman vyhodil až na Vnuka, který ale před Gerčákem nezpracoval balón a míč skončil mimo. Ve 14. minutě Formánek trefil tyč a posunul bránu. V 16. minutě přišel faul na Jeníčka, který  obhodil gólmana a šel sám na bránu. Zezadu byl ale faulován D. Míkou, který dostal jen žlutou kartu. Nejzbach zahrával desetimetrový kop, který ale neproměnil. V 18. minutě Vágner minul úplně prázdnou branku a ve 20. minutě se do šance dostal hostující Vnuk. Jeho střela šla ale přesně do středu brány, kde byl připravený Gerčák. V poslední minutě prvního poločasu těsně minul branku ještě Jeníček.

Do druhého poločasu nastoupila Plzeň bez brankáře. Míč ale dokázala držet jen dvě minuty. Ve 23. minutě se do šance dostal Jeníček, který ale přestřelil. Z půlky hřiště vzápětí Gerčákovu pozornost vyzkoušel Vnuk, připraveného brankáře Nejzbachu ale nepřekvapil. Ve 24. minutě zaplněná sportovní hala jásala popáté. Tentokrát se přes celé hřiště trefil do prázdné brány Vágner – 5:0. Ve 28. minutě dostal míčem do obličeje Gerčák, který zůstal ležet. V bráně ho tak pohotově nahradil Jeníček, který vyrazil tělem hrozící střelu Plzně. Ve 29. minutě nastoupil do hry poprvé i Dostál. Po nahrávce od Michalce se okamžitě zapsal do listiny střelců – 6:0. Poprvé se ke slovu dostala i Plzeň, když ve 31. minutě Kasýk získal z autu balón od Böhma – 1:6. Ve 32. minutě se střelou přes celé hřiště vyznamenal Formánek – 7:1. Osmou branku domácích mohl ve 34. minutě přidat po nahrávce od Formánka Michalec, ten se ale do prázdné brány netrefil. Ve 35. minutě proměnil desetimetrový kop Kučera a upravil skóre z pohledu Plzně na 2:7. Hosté přestali hrát futsal a začali na hřišti hodně bojovat. Domácí se jich ale nezalekli a ve 39. minutě našel Formánek Jeníčka, který se nemýlil – 8:2. Bylo zcela jasné, kdo má na hřišti převahu, Plzeň už neměla snad ani snahu hrát. V poslední minutě proměnil desetimetrový kop Formánek, čímž určil konečný výsledek 9:2.

Roman Páral, trenér Nejzbachu: „Utkání jsme rozhodli v samém začátku, kdy jsme už ve třetí minutě vedli o dvě branky. První poločas jsme hráli velmi kvalitně směrem dozadu a podařilo se nám dát ještě dvě pěkné branky. Poločas byl výborný. Ve druhé půli jsme pokračovali v dobrém výkonu a myslím, že jsme zvítězili zaslouženě.“

Branky: 2. Novotný, 3. Semerád, 11. Jiráský, 12. Münzberger, 24. Vágner, 29. Dostál, 32. a 40. Formánek, 39. Jeníček – 31. Kasýk, 35. Kučera.

Sestava 1. FC Nejzbach: Gerčák – Formánek, Zdražil, Jeníček, Michalec, Jiráský, Vágner, Semerád, Dostál, Novotný, Münzberger, Morong.
⋌(hah, vži)