Sama hráčka se předávání cen nemohla účastnit, neboť reprezentuje Českou republiku na Winter cupu v Sunderlandu.

Kde a kde jsi začala s tenisem a s kým ses dosud připravovala?
S tenisem jsem v TO SK Žamberk začala v pěti letech, nevím však, kdo z mých rodičů mě tam přivedl. Pan Radek Neugebauer mě naučil tenis milovat, někdy byl trénink náročný, jindy třeba i zábavný. Vždy se zajímal o můj tenisový růst, abych se dostala tam, kde mě chtěl vidět – tj. na předních místech v oblasti a v republice, za což mu děkuji.

Očekávala jsi zisk této trofeje?
Toto ocenění je pro mě velkým překvapením, jsem za to velmi šťastná a je mi to pro další léta zavazující.

A co škola, máš stejné studijní výsledky jako v tenisu?
Soudím, že mým výsledkům odpovídají, mám jen jednu dvojku. Spolužáci mně fandí, protože reprezentuji nejen tenis v Žamberku, ale i svoji školu. Za dosavadní výsledky mohu poděkovat i svým učitelům a pak i škole.

Všichni víme, že jsi před několika dny opustila mateřský klub, aby se tvým novým působištěm stal TK Agrofert Prostějov.
Nové angažmá v tomto významném klubu mě nejen těší, ale i velmi zavazuje, protože očekávám, že tento klub bude po mně vždy vyžadovat jen významné výsledky. Před několika dny jsem byla pověřena reprezentací České republiky na mezinárodním turnaji Winter Cup v Sunderlandu. Přeji si, abych dosáhla výsledků, kterými se Český tenisový svaz bude moci v dalších letech i chlubit.

Obdržíš významnou materiální podporu od sponzora Východočeského oblastního tenisového svazu a finanční od Východočeského oblastního tenisového svazu. Jak s nimi naložíš?
Všech těchto podpor si velmi vážím a v roce 2015 je využiji ke svému dalšímu výkonnostnímu růstu. Zároveň svým rodičům děkuji za současnou podporu, abych dosáhla dnešních sportovních výsledků, neboť jsou mi stále plnou oporou.

Kdo je tvým tenisovým vzorem?
Mám jich víc – Petra Kvitová, Lucka Šafářová. Dále i Tomáš a Novak (Tomáš Berdych a Novak Djokovič, pozn. red.), ale to jsou muži, takže stálicemi na tenisovém nebi z dívek jsou Petra a Lucka.

Prozraď svůj tajný tenisový sen.
Můj sen se plní už dnes, budu reprezentovat Českou republiku. Ty další si raději ponechávám pro sebe, ale ráda bych na všech žebříčcích postupovala stále výš.