11. kolo: Sokol Vysoké Mýto – SK Týniště nad Orlicí 74:75 (14:14, 32:45, 48:56). Body domácích: Dvořák 17, Sejpka 16, V. Richtr 15, Pidima 9, Řemínek 6, Hašek 5, T. Kočí 4, Krampera 2. Trestné hody: 13/7. Fauly: 18/22.
Hosté byli v utkání mírným favoritem, ale hodně se na vítězství nadřeli. Ve druhé čtvrtině sice utekli domácímu týmu na třináctibodový rozdíl, ale ten Mýtští dokázali postupně smazávat. Koncovka utkání byla dramatická a nakonec hosté uhájili vítězství o pouhý jeden bod.

12. kolo: Sokol Vysoké Mýto – BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 62:55 (8:16, 21:29, 43:45). Body domácích: Pidima 18, Odložil 12, V. Richtr 10, Řemínek 9, Sejpka 7, Hašek 2, Dvořák 2, Kočí 2. Trestné hody: 22/15. Fauly: 20:22.
Nedělní dopolední utkání se pro domácí mužstvo nevyvíjelo dobře. Mýtu se nedařilo a po dvou čtvrtinách prohrávalo o osm bodů. Náznak zlepšení se projevil ve čtvrtině třetí a před závěrečnou desetiminutovkou prohrávalo už jen o dva body. Jenže poslední hrací perioda vyšla Vysokomýtským náramně, vyhráli ji 19:10 a celý zápas pak poměrem 62:55. Střelecky se nejvíce dařilo Pidimovi, jenž zaznamenal osmnáct bodů.

Další výsledky 11. kola: TJ Svitavy C – Spartak Rychnov nad Kněžnou 85:47, TJ Sokol BC Darren Chrudim – Baskeťáci TJ Sokol Josefov 62:73, TJ Tesla Pardubice B – BVK Holice 68:81. 12. kolo: TJ Svitavy C – SK Týniště nad Orlicí 65:94, TJ Tesla Pardubice B – Baskeťáci TJ Sokol Josefov 57:70, TJ Sokol BC Darren Chrudim – BVK Holice 50:56.
1. BVK Holice 10 10 0 896:587 20
2. SK Týniště n. O. 10 7 3 779:729 17
3. Chrudim B 10 6 4 673:604 16
4. Josefov 10 6 4 750:688 16
5. TJ Svitavy C 10 4 6 746:780 14
6. Vysoké Mýto 10 4 6 688:734 14
7. Pardubice B 10 3 7 713:785 13
8. Rychnov n. K. 10 2 8 603:776 12