Pátek, 20.30: FC Balticflora Teplice (4. místo, 15 bodů) – Nejzbach Vysoké Mýto (3. místo, 21 bodů). Teplice se od ostatních českých týmů výrazně liší. Enkláva cizinců se promítá v herním projevu. „Několik hráčů z Ruska a dva Brazilci, to někde musí být vidět. Roste tam velice kvalitní tým, spíš jde o to, jak si sednou a jak se sehrají. Navíc jde o profesionální mančaft,“ říká vysokomýtský trenér Roman Páral. Z tábora soupeře upozorňuje především na Brazilce Graciana: „Ten se mi hodně líbí, musíme si na něj dát velký pozor. Speciálně budeme mančaft připravovat na obě čtyřky Teplic. Radši hrají dopředu, ale hůř brání,“ spatřuje kouč Mýta drobnou výhodu.

V případě výhry by Nejzbach mohl svému soupeři utéct na devítibodový distanc. „To je pravda, ale na tabulku moc nekoukám. Nicméně nějaký ten bod bych rád přivezl,“ usmál se Páral.
Nejzbach se představí bez Marka Chadimy, který je zraněný. Hrozba čtvrté karty visí nad útočníkem Pavlem Novotným, o kterého se Teplice přes léto velmi živě zajímaly, takže o motivaci má postaráno.