Celý tým po neúspěchu a třítýdenní pauze očekával velké zlepšení. A to se nakonec dostavilo, i když závod byl dramatický až do posledních jízd. Ráno při technické prohlídce zapršelo a trať byla do trénikových jízd mokrá a velmi kluzká. Postupem času začala osychat a první závodní jízdy se jely na suchu. V kategorii M3 zajel nejrychleji Michal Voleský, ale shodil jednu bojku, a tak byl penalizován dvěma vteřinami. Přesto držel druhé místo. Druhá závodní jízda začala opět za deště, a tak se časy prodloužily. Proto se v kategorii M3 rozhodovalo až v poslední jízdě, která se jela opět na suchu. Michal měl znovu nejlepší čas, a tak shozená bojka v prvním kole ho velice mrzela, protože při součtu dvou závodních jízd skončil celkově druhý o šest setin vteřiny.

Konečné pořadí – kategorie M3 (startovalo jedenáct jezdců): 1. Marcel Operchalský (SK Havířov), 2. Michal Voleský (M + T MK Ústí nad Orlicí), 3. Michal Kozlanský (Autoklub Ústí nad Orlicí). V kategorii M4 startoval Tomáš Voleský, jenž si chtěl napravit reputaci z Koňakova, a tak se do závodních jízd pořádně opřel a zajížděl časy o jedenapůl vteřiny rychleji něž soupeři. Bohužel stejně jako bratr shodil v první i druhé jízdě bojku, takže musela rozhodnout poslední jízda. Kdyby Tomáš shodil i v poslední jízdě, tak by pro něho závod skončil a již by nemohl pomýšlet na celkový dobrý výsledek v mezinárodním mistrovství České republiky. On ale psychický tlak ustál a čistou třetí jízdou zvítězil.

Konečné pořadí – kategorie M4 (startovalo osmnáct jezdců): 1. Tomáš Voleský (M + T MK Ústí nad Orlicí), 2. Miroslav Savka (SK Havířov), 3. Gábina Zonková (Olšany). Celý tým se již těší na další závody v Okounově a Litoměřicích, protože oba bratři mohou ještě bojovat o celkový titul mezinárodního mistra České republiky.