Tradice víkendového turnaje začala už v roce 1994, kdy Radko Jasanský zemřel. Hlavní mužská kategorie 60 – 69 let měla letos méně početné, zato však velice kvalitní obsazení. Hana Brusenbauchová z českotřebovského oddílu k tomu poznamenala: „Ze třiceti hráčů, kteří letos do Třebové přijeli, jich startovalo v hlavním turnaji celkem dvanáct. Nižší počet byl dán termínovou kolizí s mezinárodním turnajem v Istrii. Hodně veteránů, kteří k nám každoročně jezdili, dalo tentokrát přednost rekreaci a tenisu v Chorvatsku. Minulý rok hrála skoro padesátka tenistů, účast tedy byla o dost nižší. Mělo to ale i své výhody, hrálo se ve skupinách, a tak si všichni zahráli víc zápasů.“

Hlavní memoriálová kategorie 60 – 69 let se letos stala kořistí ústeckého Antonína Hübnera, který potvrdil pozici hlavního favorita. Ve tříčlenné finálové skupině nejprve přehrál domácího Miloše Hůrku 6:2 a 7:6, poradil si také s přerovským Jaromírem Ungerem ve dvou setech 6:4 a 6:2. V osmičlenném klání do 60 let, jež bylo rozděleno do dvou čtyřčlenných skupin, byl nejúspěšnější Eduard Lehocký (BTK Brno), ve finálovém duelu udolal Václava Schejbala z Pardubic 6:7, 6:2 a 10:5 v supertiebreaku.

Mezi nejstaršími účastníky, kteří hráli na jeden set každý s každým, zvítězil Boris Mališ (Hodonín), za ním skončil Karel Komers (Tesla Pardubice), třetí příčku obsadil Jaroslav Rychetský (Brno). Ve sloučené ženské kategorii si počínala suveréně domácí Hana Brusenbauchová, druhá byla Hana Burešová, bronzový stupínek obsadila Iva Zedníková (všechny z České Třebové).

Turnaj ve čtyřhře, který si zahrály první dvě mužské kategorie, zvládl nejlépe pár Lehocký – Hůrka, domácí Ladislava a Karla Beranovi porazili v napínavém zápase po setech 2:6, 6:2 a 7:6. Nejstarší muži si pak zahráli s ženami turnaj v mixu, vítězně z něho vyšla dvojice Mališ, Burešová.