Při rekordní účasti, kdy dvacet družstev odehrálo sedmdesát zápasů, se všichni borci po slavnostním zahájení pustili do bojů v základních skupinách. Každý uhraný míč rozhodoval v konečném součtu o dalším postupu turnajem a tak se bojovalo opravdu s maximálním nasazením.

Vítězové skupin postoupili do skupiny finálové a tam bojovali o putovní pohár a sud plzeňské dvanáctky, každoroční ceny pro vítěze. Ostatní družstva pokračovala v nelítostných bojích o celkové umístění v turnaji.

Po odehrání posledního zápasu a sečtení výsledků se zaslouženými vítězi stali pánové Beneš, Mazal a Špičák, kteří tak po zásluze zvedli nad hlavou vítězný pohár. I všechna další družstva byla odměněna diplomem a věcnou cenou.

Výsledky: 1. Beneš, Mazal, Špičák, 2. Šternástek, Šternástek, Mička, 3. Martinec, Rejthar, Rej〜thar, 4. Šendera R., Kub〜ěnka, Kačerovský, 5. Řehoř, Holásek, 6. Brandejs, Juřina, Hostovský. Nejlepší hráč: Radek Beneš, nejzkušenější družstvo: Žaba st., Uher, Dostál (195 let), miláček turnaje: Martin Šendera

(kac)