TJ Lokomotiva Česká Třebová – HBC Svítkov Stars Pardubice 3:1 (1:1, 2:0, 0:0)
Branky: 2. Kvasnička, 17. Válek, 28. Hudec – 13. Velecký. Rozhodčí: Vrba, Velčovský. Vyloučení: 5:5. Využití: 2:0. Oslabení: 0:0. Střely: 27:25. Česká Třebová: Ehrenberger – Dobrovský, Tlapák, Mrštný, Š. Švec, Tomeš, M. Švec, Kvasnička, Válek, Furik, Hudec, Hynek, Pitterle, Rybka, Voleský.

Tlačit se do útoku a rychle skórovat. S tím domácí nastoupili do zápasu a povedlo se jim to už ve druhé minutě. Tomeš vybojoval míček, přihrál Hudcovi, který našel Kvasničku, jenž se v zakončení nemýlil – 1:0. Další šance Třebovští neproměnili a hosté vytušili, že by bylo dobré rovněž zaútočit. Dostali se do tlaku, což vedlo k vyrovnání z hole Veleckého.
Jenže po přestávce se jejich ambice začaly rozplývat. Důvodem byly přesilové hry Lokomotivy, která si vybudovala rozhodující náskok. V 17. minutě po ose Š. Švec – Kvasnička zakončoval přesně Válek a na konci třetiny domácím stačilo pouze deset sekund, aby se při další početní výhodě trefil Hudec. Mezitím se však překonávali oba gólmani, když likvidovali velké množství šancí.
Svítkov se snažil v závěrečné části s výsledkem něco udělat, protože by se v případě úspěchu mohl na Českou Třebovou dotáhnout v tabulce, ale to gólman Ehrenberger nedopustil. Svými zákroky držel domácí nad vodou. Tři minuty před koncem se hosté odhodlali k dlouhé power play, ovšem ke gólu to nevedlo.
Třebovští již mají dohráno a mohou se připravovat na play off. Na soupeře si ještě musí počkat.

1. Opava 15 11 0 3 1 69:31 36
2. Hr. Králové B 15 9 1 3 2 43:37 32
3. Karviná 15 9 2 0 4 58:29 31
4. Přelouč 15 7 3 2 3 60:37 29
5. Č. Třebová 16 7 2 1 6 44:47 26
6. Polička 15 4 4 2 5 43:45 22
7. Svítkov Stars 15 4 2 2 7 60:48 18
8. Autosklo B 15 1 1 1 12 25:52 6