SK Hokejbal Letohrad – Prachovky z Prachovic 3:1. Branky: Halbrštátová, Bednářová (Cibulková), Adamcová – K. Bucková.
Do prvního zápasu nastoupily letohradské hokejbalistky proti Prachovicím, které se od posledního turnaje výrazně zlepšily, nicméně vítězství jim laně nedarovaly. První gól vstřelila Dolina Bednářová. Další branka na sebe nenechala dlouho čekat. Barča Cibulková přihrála před branku, kde už hlídkovala Adamcová, která svou přesnou střelou zvýšila vedení. Prachovice stačily snížit stav, ale výhru zpečetila Vanessa Halbrštátová.

Alfačky – SK Hokejbal Letohrad 1:2 SN. Branky: Dobošová (Korelová) – Cibulková, rozhodující nájezd Mačátová.
Po krátké pauze následoval pro Letohrad důležitý zápas proti Alfačkám. První gól vstřelila Cibulková, jenže Alfačky po pěkné akci dvě na jednu vyrovnaly a rozhodnout musely samostatné nájezdy. Skvělý výkon předvedla v brance Eva Luxová, která vychytala všechny exekutorky, na druhé straně si poradila Mačátová, když proměnila rozhodující nájezd a Letohrad podruhé v turnaji slavil.

Roštěnky Přelouč – SK Hokejbal Letohrad 2:0. Branky: Kořínková, Malá.
Ihned po druhém zápase nastoupily hráčky proti Přelouči. První gól přišel po úvodní buly, kdy se míček kvůli nepozornosti Letohradu doslova došoural do branky. Utkání se tentokrát nevyvíjelo pro laně dobře, protože přeloučské Roštěnky zvýšily vedení na 2:0. Letohrad se snažil s výsledkem něco udělat, do konce zápasu se však skóre nezměnilo. Letohrad tak obsadil v turnaji celkově třetí místo.
Letohrad: Luxová – Mačátová, Halbrštátová, Bednářová, Pechancová, Janoušková, Ordošová, Cibulková, Adamcová.
Vlastimil Janoušek, trenér Letohradu: „Do Pardubic jsme jeli s cílem užít si poslední zápasy v tomto roce, ale také nedat nic zadarmo a zúročit to, co jsme se na trénincích naučili. Je třeba také poděkovat holkám z pardubického týmu za skvěle zorganizované zápasy a super atmosféru na celém miniturnaji. Pro nás byl nejtěžší asi poslední zápas s Roštěnkami, dostali jsme kvůli naší nepozornosti hned na začátku gól a holky byly trochu unavené po předchozím zápase. Ale nevzdaly to a myslím si, že konečný výsledek dva nula pro soupeřky je také dobrý. Přeji všem hráčkám, aby si v zimní přestávce odpočinuly, a na jaře se těším na shledanou." (ij)