HBC Hradec Králové 1988 – SK OEZ TESTA Letohrad 0:6 (0:1, 0:3, 0:2).
Branky a asistence: 3. Gelo, 15. Faltus, 16. Faltejsek (Vencl), 18. Faltejsek (Pácal), 22. Bečka (Faltejsek), 27. Pácal (Faltus). Rozhodčí: Mlateček, Kratochvíl. Vyloučení: 3:1. Využití: 0:1. Diváci: 45.
První zápas začal na gólové šance rozpačitě. Diváci měli možnost vidět v I. třetině pouze jednu branku, kterou si ve třetí minutě připsal letohradský obránce Adam Gelo. Druhá i třetí třetina byly celkově aktivnější. I když si oba týmy vytvářely gólové šance, inkasovali pouze Hradečtí. Gólman Filip Jurenka letohradskou branku za vydatné pomoci celého týmu ubránil a zápas skončil jednoznačným vítězstvím hostů.

HBC Hradec Králové 1988 – SK OEZ TESTA Letohrad 0:4 (0:3, 0:1, 0:0).
Branky a asistence: 1. Bečka (Pácal, Halbrštátová), 4. Pácal (Bečka), 10. Gelo (Faltus), 14. Faltejsek (D. Stráník). Rozhodčí: Mlateček, Kratochvíl. Vyloučení: 2:0. Využití: 0:1. Diváci: 50.
Do druhého zápasu nastupovali hráči Letohradu s vědomím, že je soupeř z Hradce Králové hratelný, a tréma z nich zcela vyprchala. Již v první minutě dostal hosty do vedení Bečka a do konce první třetiny k němu přibyly ještě další dva góly. Během zápasu se přelévala hra z jedné půlky hřiště na druhou. Hradečtí však nebyli ani při jedné střele úspěšní a brankář Letohradu ukončil i druhý zápas s nulovým skóre.
Letohrad: Jurenka, Š. Stráník – Bečka, Faltejsek, Faltus, Fišer, Gelo, Halbrštátová, Hubálek, Lux, D. Stráník, Vencl, Macháček, Mareš, Cibulka, Chaloupka, Kalousek, Pácal, Šafář, Zářecký.
Lenka Fišerová a Eva Luxová, vedoucí týmu: „Klukům bychom chtěly poděkovat za podzimní část a přejeme co nejvíce bodů vybojovaných v jarní části." (lux)