Posledním zápasem uzavřela druholigová rezerva mužů svou podzimní pouť nejvyšší hokejbalovou soutěží regionu. Letohrad hostil Ježky Heřmanův Městec, které porazil 4:2. Letohrad „B“ přezimuje na deváté příčce, když má na svém kontě devět bodů. První zápas jara čeká na Letohrad 12. března 2011, kdy zajíždí do Prachovic.

SK OEZ Testa Letohrad B – Ježci Heřmanův Městec B 4:2 (1:1, 1:0, 2:1)

Ježci do Letohradu přijeli s dvěma pětkami, Letohradští se opět sešli pouze v devíti a do branky se postavil David Juráček.

Zápas to byl pěkný, první třetina byla po brankách Paukrta a Brabce vyrovnaná 1:1, ve druhé se ujali vedení domácí, když se hned v úvodu trefil domácí Mazurkiewicz. Stav 2:1 vydržel až do 34. minuty, kdy na 3:1 zvyšoval Šourek, hned o dvě minuty později ale přesilovku využil Böhm. Naděje Ježků ale stále trvala až do poslední minuty, kdy zvolili riskantní taktiku power-play. Ta se jim ale stala osudnou, když míček do prázdné brány poslal Ptáček. Letohradští tak získali tři body a na osmé Ježky už ztrácejí pouze tři body, o které budou bojovat v jarní části. Branky: 5. Paukrt (Mazurkiewicz), 16. Mazurkiewicz (Doleček), 34. Šourek, 45. EN Ptáček (Doleček) – 11. PP Brabec (Štefek), 36. PP Böhm (Honek, Brabec). Střely: 23:25. Vyloučení: 6:2. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Sestava Letohradu: Juráček – Doleček, Janďourek, Mazurkiewicz, Langr, Nun, Šourek, Břehovský, Ptáček, Paukrt.

Filip Paukrt, hráč Letohradu: „Do posledního zápasu podzimní části nastoupila rezerva proti béčku Heřmanova Městce. Soupeř s pár posilami z „A“ týmu vypadal silně, ale 9 odvážných Letohraďáků dokázalo zvítězit a přiblížit se osmičce postupující do play off.“

(jan)