V 17. kole první futsalové ligy hostil Nejzbach Vysoké Mýto na svém hřišti Mělník. V Mělníku Mýto prohrálo na podzim 4:6 a odveta svěřencům trenéra Párala vyšla.

Nejzbach Vysoké Mýto – Mělník 7:5. S návratem útočníka Pavla Novotného do sestavy Nejzbachu přišlo vítězství.
Mělník měl jednu z posledních šancí dotáhnout se v tabulce na Nejzbach a na jeho hře to bylo vidět. „Hosté hráli o všechno. Je to už několikátý zápas v řadě. Nevyrovnáme se soupeři v nasazení, zvolníme a prohráváme,“ řekl trenér Mýta Roman Páral. Po poločase jeho tým prohrával 2:3.
„V kabině jsme udělali o přestávce bouřku a soupeři jsme se už v nasazení i agresivitě vyrovnali,“ prozradil Páral. Po utkání trenér chválil Pavla Novotného, který dvě branky dal a na dvě přihrál. „Kvalitní zápas odehrál i Jakub Vágner a brankář Libor Gerčák. Kdo byl ale naší největší oporou, to byli diváci. Ve druhé půlce viděli, jak kluci dřou a k vítězství nás doslova dotlačili,“ uzavřel hodnocení nakonec spokojený Páral.

Fakta – branky a asistence: 10. Formánek, 18. J. Vágner, 21. M. Chadima (Novotný), 26. Novotný, 27. J. Vágner (Novotný), 30. Novotný (Gerčák J.), 39. Bakeš – 13. Průcha, 16. Beránek (Hyka), 19. Hyka, 21. Vokoun, 33. Průcha. ŽK: 1:1. Diváci: 350. Poločas: 2:3. Nejzbach V. Mýto: L. Gerčák – Jandera, Novotný, Štancl, Michalec, J. Vágner, Unger, J. Gerčák, Formánek, Bakeš, M. Chadima.