Ve druhé lize žen zazářily hráčky Lanškrouna, které doma dvakrát porazily druhý Přerov a do konce sezony ho ještě mohou předstihnout.

Choceň – Č. Třebová
2:3 (-21, -16, 20, 17, -8)
1:3 (20, -20, -19, -17
)
V úvodních dvou setech hledali domácí marně recept na dobrou obranu Třebové. Do třetího setu však domácí výrazně přeskupili sestavu, když do hry nasadili juniory a nového nahrávače, a karta se začala obracet. Choceňským se začalo v útoku dařit mnohem lépe a výsledkem bylo srovnání stavu. Do rozhodujícího setu však domácí vstoupili trestuhodně a po chybách v útoku rázem prohrávali 0:5. Třebová si již poté nenechala vypracovaný náskok vzít a zvítězila.

Druhý zápas načala lépe Choceň. Úvodní set zvládla výborně, avšak od druhého setu se Třebovští opět vzchopili a převzali taktovku zápasu. Pomohlo jí i zranění domácího blokaře, po kterém museli hráči Chocně opět zamíchat sestavou a poté již nenašli optimální složení, které by mohlo Třebovským úspěšně čelit. Následující sety tedy patřili hostům, kteří si tak připsali velmi cenné vítězství, jelikož se jednalo o první prohry Chocně v jejich nové hale.

Hrotovice – Ústí
3:0 (14, 13, 19)
3:2 (-27, -20, 17, 17, 5)

Na hřišti lídra druhé ligy bylo Ústí v prvním zápase bez šance. Ve druhém se sice dostalo do vedení 2:0, jenže Hrotovice dokázaly srovnat a v tie breaku zápas zlomit.

Lanškroun – Přerov B
3:0 (20, 10, 17)
3:2 (23, 22, -22, -23, 12)

Volejbalistkám Lanškrouna se postavil do cesty těžký protivník. Rezervě Přerova patří druhé místo.
Domácím hráčkám se dařilo na podání i na síti. Po celkem vyrovnaném prvním setu soupeřky ve druhém zaskočily. Favoritkám dovolily pouze deset bodů a i ve třetím setu kralovaly a hladce zvítězily 3:0.

Druhý zápas byl daleko větší dřinou, i když to tak na začátku příliš nevypadalo. Lanš〜kroun byl lepší v koncovce a vedl 2:0. Jenže domácí hráčky začaly chybovat při podání i na příjmu a Přerov dokázal srovnat na 2:2. V tie breaku už ovšem domácí tým našel ztracenou pohodu a vyhrál ho 15:12. Lanškroun si tak připsal dvě nesmírně cenná vítězství, díky kterým se Přerovu přiblížil na rozdíl jednoho bodu. Ve zbývajících čtyřech zápasech je mohou přeskočit.