Zúčastnila se jej sedmička týmů a mezi nimi i letohradské Laně, které v turnaji obhájily předposlední šesté místo z předchozího turnaje v Chlumci nad Cidlinou.
Letohrad čekalo šest zápasů. V prvním nestačily hráčky na tým Mix Č. Třebová (1:7), ve druhém prohrály s nižborskými Fretkami 1:2. Na řadě byl rozjetý domácí Svítkov a ani tentokrát se překvapení nekonalo, Letohrad prohrál 0:3. A pak to přišlo. Laně se utkaly s celkem Alfačky Pardubice, což je nováček. Herní praxe se ukázala být tím hlavním rozdílem a Letohrad slavil výhru 2:0. V posledních dvou duelech prohrály hokejbalistky s Roštěnkami Přelouč i Pirátkami Hradec shodně 0:1.
Turnaj zhodnotila nehrající kapitánka v roli vedoucí týmu Iva Janoušková: „Letohrad do Svítkova vyrazil plný očekávání, jak to bude probíhat. Původně mělo být hráček víc, ale nakonec ze zdravotních důvodů některé nehrály a Letohrad tak pod vedením náhradního kouče Martina Langra střídal tři trojky. Musím říci, že si holky vedly skvěle, sice zvítězily jen v jednom utkání, ale dokázaly hlavně samy sobě, že hrát se dá s každým. Po turnaji víme, na čem musíme do toho příštího zapracovat, a věřím, že to klapne. Všem holkám díky za to, že nechaly na hřišti všechno, Káje Mlejnkové, která se v turnaji zranila a nedohrála jej, přeji brzké uzdravení."

(ij)