Biatlonový areál už za měsíc přivítá světovou biatlonovou elitu v rámci světového poháru (6. – 8. února).
JUNIOR Ondřej Hošek během závodu.O víkendu ho vyzkoušeli tuzemští biatlonisté, neboť se zde konalo II. kolo Českého poháru dorostu, juniorů a dospělých. Své zástupce vyslal do bojů i KB Letohrad a závodníci přivezli celkem devět umístění mezi prvními třemi. V rychlostním závodě vyhrál kategorii dorostu B Jakub Štvrtecký, Jakub Procházka byl druhý mezi juniory a třetí pozici obsadili Mikuláš Karlík (dorost A), Tereza Vinklárková (dorostenky B) a Ondřej Hošek (junior).
Rychlostní závod se štafetovou střelbou opanovali Mikuláš Karlík a Tereza Vinklárková, kteří si tak vylepšili své postavení z prvního závodu. Druhé místo si vyjeli Ondřej Hošek a Dora PRVNÍ MÍSTO si vyjel i Mikuláš Karlík.Novotná (dorostenky B).
Závody rovněž hrály důležitou roli pro složení nominace pro EYOF 2015 (Evropský olympijský festival mládeže) a mistrovství Evropy juniorů a juniorek v biatlonu.
Dora Novotná, Tereza Vinklárková, Jakub Štvrtecký a Lukáš Kavka – to jsou letohradští sportovci, kteří budou reprezentovat Českou republiku na olympijském festivalu v rakouském Vorarlbergu.
O složení reprezentace pro evropský šampionát se definitivně rozhodne na Alpském poháru v Německu (9. – 11. ledna v Langdorfu).