*Z mládežnického Mistrovství České republiky, které se konalo v Táboře se do okresu nepřivezla žádná medaile. Nejlepší byla dorostenka Kristýna Martincová z Ústí nad Orlicí, byla sedmá na 1550 metrů za čas 5:08.08. Barbora Šubrtová, také z Ústí nad Orlicí byla osmá v běhu na sto metrů překážek. Zaběhla čas 16,17. Ta samá atletka skončila devátá v trojskoku, když skočila 1075 cm. Petr Nechvíl z Chocně doběhl devátý na 1500 metrů s časem 4:13.41.

*Na republikovém mistrovství v Třebíči se dařilo veteránům. Tomáš Salaba vyhrál v hodu oštěpem v kategorii nad 45 let. Jeho oštěp doletěl 4992 cm. Antonín Hübner vyhrál ve vrhu koulí nad 35 let, když si připsal 1387 cm. Luděk Jursa byl v té samé disciplíně na druhém místě, vrhl kouli do vzdálenosti 1342 cm.

*Orlickoústečtí běžci okupovali stupně vítězů v Králíkách na běhu na 5 km. Zvítězil Lukáš Razým v čase 15:53, druhý skončil Radek Hübl – 16:10 a bronz si přivezl Martin Moravec – 16:48.