Stolní tenis ZŠ – chlapci

1. ZŠ Komenského Ústí nad Orlicí: 6 bodů
2. ZŠ Benešovo náměstí Pardubice: 5 bodů
3. Gymnázium Polička: 4 body
4. ZŠ a MŠ Proseč: 3 body

Volejbal ZŠ – chlapci

1. Gymnázium Česká Třebová: 6 bodů
2. Gymnázium Svitavy: 5 bodů
3. ZŠ Veverkových Pardubice: 4 body
4. Gymnázium J. Ressela Chrudim: 3 body

Florbal ZŠ – chlapci

1. ZŠ Jablonné nad Orlicí: 7 bodů
2. ZŠ Lubná – Sebranice: 5 bodů
3. ZŠ Slatiňany: 4 body
4. ZŠ Veverkových, Pardubice: 0 bodů

Basketbal ZŠ – chlapci

1. ZŠ Studánka Pardubice: 6 bodů
2. Gymnázium Litomyšl: 5 bodů
3. ZŠ U Stadionu Chrudim: 4 body
4. Gymnázium Vysoké Mýto: 3 body

Plavání ZŠ – chlapci

1. ZŠ J. Ressla Pardubice: 1-4-1-3-1-1-2-2 15
2. ZŠ Bratří Čapků Ústí nad Orlicí: 3-5-2-3-2-4-6-4 29
3. ZŠ Školní náměstí Chrudim: 2-4-5-2-3-5-4-6 31

Hokejbal ZŠ – chlapci 1. – 3. třída

1. ZŠ U Dvora Letohrad - 5 bodů
2. ZŠ Závodu Míru Pardubice - 5 bodů
3. ZŠ Heřmanův Městec - 1 bod

Stolní tenis SŠ – chlapci

1. Gymnázium Vysoké Mýto - 6 bodů
2. Gymnázium J. Ressela Chrudim - 5 bodů
3. Gymnázium Polička - 4 body
4. SPŠ Pardubice - 3 body

Plavání SŠ – chlapci

1. Gymnázium Dašická Pardubice: 1-1-3-1-3-1-2-2 14
2. Gymnázium Vysoké Mýto: 2-2-6-2-2-3-4-4 25
3. ZŠ a SŠ Bohemia Chrudim: 3-4-5-4-4-5-6-6 37

Volejbal SŠ – chlapci

1. Gymnázium Česká Třebová - 6 bodů
2. Gymnázium Dašická Pardubice - 5 bodů
3. Gymnázium J. R. Chrudim - 4 body
4. Gymnázium J. Ressela Chrudim - 3 body

Florbal SŠ – chlapci

1. Gymnázium Litomyšl - 7 bodů
2. Gymnázium Mozartova Pardubice - 6 bodů
3. VOŠS a SŠ stavební Vysoké Mýto - 4 body
4. SOŠ a SOU obchodu a služeb Chrudim - 0 bodů

Basketbal SŠ – chlapci

1. Gymnázium Mozartova Pardubice - 6 bodů
2. Gymnázium Česká Třebová - 5 bodů
3. Gymnázium Chrudim - 4 body
4. VSŠ a VOŠ Moravská Třebová - 3 body

Corny středoškolský atletický pohár – chlapci

1. ZŠ a SŠ Bohemia Chrudim - 8768 bodů
2. Gymnázium Mozartova Pardubice - 8671 bodů
3. SPŠE Pardubice - 8571 bodů
4. Gymnázium Polička - 8513 bodů
5. VOŠ a SŠT Česká Třebová - 8048 bodů
6. VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová - 7897 bodů
7. SPŠ Chrudim - 7759 bodů
8. Gymnázium Vysoké Mýto - 6556 bodů

Fotbal SŠ – chlapci

1. SOU Plynárenské Pardubice - 6 bodů
2. Obchodní akademie Chrudim - 3 body
3. Gymnázium Vysoké Mýto - 0 bodů

Stolní tenis ZŠ – dívky

1. ZŠ Choceňského Choceň - 4 body
2. ZŠ Cerekvice nad Loučnou - 3 body
3. ZŠ a MŠ Proseč - 2 body
4. škola nepřihlášena: ----------

Volejbal ZŠ – dívky

1. Gymnázium Lanškroun - 6 bodů
2. ZŠ Dolní Újezd - 5 bodů
3. ZŠ Polabiny Pardubice - 4 body
4. Gymnázium J. Ressela Chrudim - 3 body

Florbal ZŠ – dívky

1. ZŠ Kostelní, Moravská Třebová - 7 bodů
2. ZŠ Jablonné nad Orlicí - 7 bodů
3. ZŠ a MŠ Ohrazenice, Pardubice - 1 bod
4. ZŠ Slatiňany - 1 bod

Basketbal ZŠ – dívky

1. ZŠ Polabiny 3, Pardubice - 6 bodů
2. ZŠ Zámecká Litomyšl - 5 bodů
3. ZŠ Dr. Malíka Chrudim - 4 body
4. ZŠ Horní Čermná - 3 body

Plavání ZŠ – dívky

1. Gymnázium Svitavy: 1-3-2-1-3-1-2-2 15
2. Gymnázium Vysoké Mýto: 2-4-1-4-2-4-4-4 25
3. ZŠ U Stadionu Chrudim: 5-6-7-3-2-3-6-6 38

Hokejbal ZŠ – chlapci 4. – 5. třída

1. ZŠ Bratranců Veverkových Pardubice - 7 bodů
2. ZŠ Heřmanův Městec - 4 body
3. ZŠ Králíky - 1 bod

Stolní tenis SŠ – dívky

1. Gymnázium Ústí nad Orlicí - 6 bodů
2. VOŠ a SPgŠ Litomyšl - 5 bodů
3. Obchodní akademie Pardubice - 4 body
4. ZŠ a SŠ Bohemia Chrudim - 3 body

Plavání SŠ – dívky

1. Gymnázium Dašická Pardubice: 1-2-1-1-2-3-2-2 14
2. Gymnázium Svitavy: 4-5-2-2-1-6-4-4 28
3. Obchodní akademie Chrudim: 3-3-4-3-4-5-6-6 34

Volejbal SŠ – dívky

1. Gymnázium Česká Třebová - 6 bodů
2. Gymnázium Dašická Pardubice - 5 bodů
3. Gymnázium Litomyšl - 4 body
4. Gymnázium J. Ressela Chrudim - 3 body

Florbal SŠ – dívky

1. OA a SOŠ Cestovního ruchu Choceň - 7 bodů
2. Gymnázium Svitavy - 7 bodů
3. ZŠ a SŠ Bohemia Chrudim - 1 bod
4. SZŠ Pardubice - 1 bod

Basketbal SŠ – dívky

1. Gymnázium Mozartova Pardubice - 6 bodů
2. Gymnázium Vysoké Mýto - 5 bodů
3. VOŠP a SPGŠ Litomyšl - 4 body
4. Obchodní akademie Chrudim - 3 body

Corny středoškolský atletický pohár – dívky

1. Gymnázium Ústí nad Orlicí - 7756 bodů
2. Gymnázium Mozartova Pardubice - 7750 bodů
3. Gymnázium Dašická Pardubice - 7691 bodů
4. Obchodní akademie a SOŠ CR Choceň - 7014 bodů
5. VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová - 6943 bodů
6. Gymnázium Polička - 6786 bodů
7. Gymnázium Skuteč - 5682 bodů
8. ZŠ a SŠ Bohemia Chrudim - 4053 bodů

Hokejbal SŠ – chlapci

1. Gymnázium Mozartova Pardubice - 5 bodů
2. SPŠ Chrudim - 5 body
3. SPŠ Letohrad - 1 bod

Minifotbal ZŠ – chlapci

1. ZŠ a MŠ Pardubice Ohrazenice - 9 bodů
2. ZŠ Jablonné nad Orlicí - 6 bodů
3. ZŠ Jaroměřice - 3 body
4. ZŠ a MŠ Proseč - 0 bodů

Atletický čtyřboj ZŠ – dívky

1. ZŠ Moravská Třebová Palackého - 7801 bodů
2. ZŠ Benešovo náměstí Pardubice - 6816 bodů
3. ZŠ Slatiňany - 6666 bodů
4. ZŠ Habrmanova Česká Třebová - 6475 bodů

Atletický čtyřboj ZŠ – chlapci

1. ZŠ Benešovo náměstí Pardubice - 7532 bodů
2. ZŠ Slatiňany - 7451 bodů
3. ZŠ Choceňského Choceň - 7318 bodů
4. ZŠ Masarykova Polička - 7214 bodů

Hokejbal ZŠ – chlapci 6. – 7. třída

1. ZŠ Polabiny Pardubice - 5 bodů
2. ZŠ Heřmanův Městec - 5 bodů
3. ZŠ Svatopluka Čecha Choceň - 1 bod
4. škola nepřihlášena: --------

Hokejbal ZŠ – chlapci 8. – 9. třída

1. ZŠ Bratranců Veverkových Pardubice - 9 bodů
2. ZŠ Svatopluka Čecha Choceň - 6 bodů
3. ZŠ Masarykova Polička - 3 body
4. ZŠ Heřmanův Městec - 0 bodů

Přespolní běh ZŠ, SŠ – dívky, chlapci

Pořadí škol kategorie dívky III.
1. ZŠ Chrudim, U Stadionu: 1-4-7-14 26
2. ZŠ Moravská Třebová: 3-5-8-12 28
3. Gymnázium Žamberk: 2-9-13-15 39
4. ZŠ Pardubice, Polabiny: 6-10-11-17 44

Pořadí škol kategorie dívky IV.
1. ZŠ Pardubice, Polabiny: 4-6-7-12 29
2. ZŠ Chrudim, U Stadionu: 2-9-11-14 36
3. Gymnázium Žamberk: 1-8-10-18 37
4. ZŠ Polička, Masarykova: 3-5-13-21 42

Pořadí škol kategorie dívky V.
1. Letohradské soukromé gymnázium: 1-2-4-4 11
2. VSŠ a VOŠ Moravská Třebová: 8-9-11-12 40
3. Gymnázium Pardubice, Dašická: 3-6-13-18 40
4. Gymnázium Hlinsko: 7-14-19-22 62

Pořadí škol kategorie chlapci III.
1. ZŠ Chrudim, U Stadionu: 2-6-7-9 24
2. ZŠ Jablonné nad Orlicí: 3-4-10-11 28
3. ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí: 1-5-16-17 39
4. ZŠ Moravská Třebová, Palackého: 8-12-13-19 52

Pořadí škol kategorie chlapci IV.
1. ZŠ Pardubice, Resslova: 1-2-3-12 18
2. ZŠ Chrudim, U Stadionu: 4-9-10-14 37
3. ZŠ Jablonné nad Orlicí: 6-7-8-17 38
4. ZŠ Polička, Masarykova: 5-11-13-22 51

Pořadí škol kategorie chlapci V.
1. VSŠ a VOŠ Moravská Třebová: 2-4-8-9 23
2. SPŠE Pardubice: 1-3-7-12 23
3. Letohradské soukromé gymnázium: 5-6-13-16 40
4. Gymnázium Hlinsko: 10-11-15-18 54

Bodování olympiády Pardubického kraje

Podíl bodů ze základních škol
1. Pardubicko - 9 sportovních odvětví - 144 bodů
2. Orlickoústecko - 9 sportovních odvětví - 141 bodů
3. Chrudimsko - 9 sportovních odvětví - 113 bodů
4. Svitavsko - 9 sportovních odvětví - 106 bodů

Podíl bodů ze středních škol a gymnázií
1. Pardubicko - 9 sportovních odvětví - 136 bodů
2. Orlickoústecko - 9 sportovních odvětví - 123 bodů
3. Svitavsko - 9 sportovních odvětví - 86 bodů
4. Chrudimsko - 9 sportovních odvětví - 79 bodů

Celkové výsledky olympiády

Pardubický kraj 2016/2017
1. Pardubicko - 9 sportovních odvětví - 280 bodů
2. Orlickoústecko - 9 sportovních odvětví - 264 bodů
3. Chrudimsko - 9 sportovních odvětví - 192 bodů
3. Svitavsko - 9 sportovních odvětví - 192 bodů