Ten vede 2:1 a když ve Zruči vyhraje, bude v semifinále. Bude však muset překonat gólmana JANA KLÍMU, který při posledním zápase v barvách Benaga zářil. Sice inkasoval dvě rychlé branky, ale potom chytal báječně a Nejzbach prohrál 2:6.

Ve třetím utkání jste v sérii nastoupil poprvé. Jaký je Nejzbach soupeř?
Mýto ukázalo, že je to trochu jiný tým než v základní části. Jsou o stupeň výš a hrají daleko lépe. Je vidět, že se poučili z minulého play off. Vědí, jak se má hrát. Trochu mě překvapilo, že ztratili vedení dva nula.

Šly na vás dvě střely a z nich jste inkasoval dva góly. Rozhodilo vás to?
Takových zápasů už jsem zažil hodně a nic si z toho nedělám. Zápas chytám pořád stejně. Jestli dostanu pět gólů za minutu nebo dva za deset minut, tak se mnou to nic nedělá. Všichni vědí, že jsem takový flegmatik. Spíše si ten zápas užívám, protože ve svém věku jsem rád, že můžu ještě v bráně stát.

Trenér Simitči před utkáním prohlásil, že váš návrat do sestavy mužstvo morálně posílí. Jak se tohle poslouchá?
Kluci mě asi berou trochu lépe, protože vědí, že mám něco za sebou a věří mi. Možná jsou i klidnější, i když ty dvě střely a dva góly… Právě proto třeba kluci neznervózněli a věděli, že další chytnu a oni mají šanci se zápasem něco udělat.

Jak podle vás bude probíhat pondělní čtvrtfinálový duel?

Je to otevřené. Bude to boj jako dneska. Minule to byl hezký futsal s dávkou tvrdosti, která k tomu v play off patří. Říkám, čtvrtý zápas můžeme vyhrát, ale pořád je tam pátý zápas v Mýtě, které je doma ještě o kus silnější. Uvidíme, nejdříve musíme zvládnout čtvrtý zápas a já to vidím padesát na padesát.