Ti ani v jednom zápase nenašli cestu k zisku alespoň jednoho setu.

Kerhartice – Střelice 0:3 (-22,-15,-19)
Družstvo Kerhartic začalo skutečně nebojácně a šlo do vedení 8:6. Ale soupeř stav brzo srovnal a udržoval dvoubodový náskok, který v závěru zvýšil a získal vedení 23:19. Domácí se nevzdávali, bojovali a dotáhli se na rozdíl jednoho bodu 22:23. A to bylo vše, neboť vzápětí dvě chyby znamenaly konec nadějím zisku setu. Jakoby závěr tohoto setu poznamenal i další vývoj utkání. Hned z počátku se domácí dostali do útlumu, jejich útok téměř neexistoval. Když se podařilo překonat výborné bloky soupeře, nebyl útočný úder zase tak účinný, aby si s ním perfektně organizovaná obrana neporadila. Nepomohlo střídání ani oddechové časy. Ve třetím setu držely Kerhartice se soupeřem krok až do stavu 10:11. Ale v druhé polovině setu opět po nedůrazné a nepřesné hře soupeř získal až šestibodový náskok, který si udržel až do konce…

Kerhartice – Střelice 0:3 (-12,-18,-22)
Vstup do druhého utkání se domácím vůbec nevydařil, a tak první set prohráli skutečně výrazným rozdílem. Další set byl daleko vyrovnanější, domácí se dostávali do hry, ale v druhé polovině setu to už zase byl jen soupeř, který i delší výměny získával ve svůj prospěch. A tak po 27 minutách Kerhartice prohrály i druhý set. Snad nejpodařenějším setem s výrazně zlepšeným výkonem celého družstva byl ten poslední, kdy domácí hráli daleko bojovněji, začalo se jim dařit nejen v obraně, ale i v útoku. Dokázali držet krok se soupeřem až do stavu 21:21. Pak Střeličtí odskočili na 21:23. Domácí ještě snížili na 22:23. Ale to bylo vše, dvě chyby ukončily zápas.
V obou zápasech neměl trenér Flekač k disposici všechny hráče. Na útoku chyběl stále nevyléčený Křepela, omluven byl blokař Kubový, a tak na dukelské palubovce nastoupili Kerhartičtí v sestavě: Ent, Vyvažil, Mikulecký, Heider, Jakubal, Z. a J. Dufkové, Peška, Pohanka.
V týmu Kerhartic se nedařilo oporám tak jako obvykle, prohrál však s výrazně nejlepším družstvem své skupiny. Všichni hráči Střelic prokázali nejen herní vyspělost na všech postech, ale především ohromnou zápasovou zkušenost. I po těchto prohrách však zůstávají Kerhartice stále na velmi pěkném 6. místě tabulky.
Některé výsledky sobotních bojů z regionu: Hronov – Ústí 3:2 a 3:0, Choceň – Dřevěnice 3:0 a 3:0, Malšovice – Č.Třebová 3:0 a 3:0.