Přípravný zápas Pardubic je zrušen

Pardubice - Původně plánovaný středeční zápas fotbalistů Pardubic se ruší, juniorka Liberce se omluvila z důvodu chřipkové epidemie. Klub sehnal rychle náhradu na sobotu 10. února, kdy přijede juniorský tým Mladé Boleslavi (10.30, hřiště UMT Ohrazenice).

Hokejová reprezentace se vrací do Pardubic

Pardubice - Před mistrovstvím světa na východ Čech! Závěr hokejové sezony zpestří příznivcům v Pardubicích mezinárodní turnaj Carlson Hockey Games, který se v termínu 19. - 22. dubna uskuteční v Tipsport areně. Česká hokejová reprezentace se vrátí po téměř pěti letech a sehraje zde tři zápasy proti Finsku, Švédsku a Rusku. Turnaj je součástí série Euro Hockey Tour a koná se dva týdny před šampionátem v Dánsku. „Jsem mimořádně potěšen, že budou Pardubice hostit poslední domácí utkání před začátkem mistrovství světa,“ uvedl primátor Pardubic Martin Charvát. Vstupenky na celkem pět zápasů půjdou do prodeje na začátku března.

Vyhrála s velkým přehledem

Východní Čechy - V Soči kralovala ve snowboardcrossu, nyní ji důležitá akce čeká už v pátek. Eva Samková bude totiž na slavnostním zahájení vlajkonoškou české výpravy. Jednoznačně o tom v hlasování rozhodli členové olympijského týmu. „Je to čest,“ řekla čtyřiadvacetiletá rodačka z Vrchlabí.