Zamotává se vývoj v krajském přeboru volejbalistek, neboť favoritky ze svitavského áčka překvapivě narazily v Litomyšli, kde ve dvojzápase nechaly celkem čtyři body. Čehož využily konkurentky z Lanškrouna a přiblížily se vedoucímu celku tabulky na rozdíl jediného bodu.

II. liga mužů skupina B

Ve druhé lize mužů se při volném víkendu dohrávaly duely předchozích kol a přilepšily si v nich jak celky Chocně a Pardubic, tak tým Hronova, který vyhrál derby ve Dvoře Králové nad Labem a vrátil se do čela tabulky.

Výsledky: Choceň – Mnichovo Hradiště 3:1 a 2:3 (dohrávka 3. a 4. kola), Žďár nad Sázavou – Pardubice 0:3 a 0:3 (dohrávka 7. a 8. kola), Dvůr Králové nad Labem – Hronov 0:3 a 2:3 (dohrávka 9. a 10. kola).

Aktuální tabulka:
1. VK Hronov 13 9 3 0 1 37:13 33
2. VK Malá Skála 13 10 0 1 2 33:14 31
3. Sokol Mnichovo Hradiště 13 5 3 1 4 29:24 22
4. Jiskra Havlíčkův Brod 12 7 0 0 5 25:19 21
5. VK Dvůr Králová nad Labem 12 6 1 1 4 25:19 21
6. TJ Svitavy 13 6 1 1 5 25:25 21
7. TJ Sokol Pardubice 13 4 0 2 7 21:28 14
8. TJ Sokol Letovice 13 3 1 2 7 18:32 13
9. VK Choceň 12 3 1 7 1 9:27 12
10. SCM-ČVS-U17 6 3 0 1 2 12:10 10
11. TJ Žďár nad Sázavou12 0 0 0 12 3:36 0

Program 13. a 14. kola – sobota 2. prosince 10.00: Dvůr Králové nad Labem – Pardubice, Choceň – Svitavy, Žďár nad Sázavou – Letovice, 11.00: Hronov – Havlíčkův Brod, Malá Skála – Mnichovo Hradiště.

Florbal Litomyšl.
Dvě třetiny přetahovaná a potom florbalový uragán. Další výhra pro Litomyšl

II. liga žen skupina B

Volno si užily účastnice druhé ligy a odpočívat tak mohly také hráčky obou východočeských družstev.

Aktuální tabulka:
1. TJ Sokol Nové Veselí 12 10 1 0 1 34:10 32
2. VSK ČVUT Praha 12 9 0 0 3 28:13 27
3. TJ Sokol Geodézie Česká Třebová 12 6 2 3 1 30:18 25
4. Bohemians Praha 12 6 2 2 2 30:17 24
5. VK Brno B 12 4 2 3 3 27:25 19
6. TJ Sokol Brno-Juliánov 12 4 2 1 5 22:25 17
7. TJ Sokol Žižkov 12 4 1 0 7 19:26 14
8. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 12 3 0 1 8 16:30 10
9. Volejbal Červený Kostelec 12 1 2 2 7 16:32 9
10. Tatran Střešovice B 12 0 1 1 10 9:35 3

Program 13. a 14. kola – sobota 2. prosince 10.00: Červený Kostelec – ČVUT Praha, Česká Třebová – Brno B, Bohemians – Nové Veselí, Žižkov – Střešovice B, Brno-Juliánov – Havlíčkův Brod.

HBC Kladno - SK Hokejbal Letohrad 2:6  / Extraliga hokejbalu / 25. 11. 2023.
PODÍVEJTE SE: Podzimní finiš Jelenům vychází, z Kladna si odvezli cennou výhru

Krajský přebor I. třídy muži

9. – 10. kolo: TJ Slavia Hradec Králové – TJ Sokol Česká Třebová II 3:1 a 3:1, TJ Sokol Kerhartice – TJ Svitavy B 3:1 a 1:3, TJ Energetik Chvaletice – SK Rybník 3:1 a 1:3, Volejbal Červený Kostelec – VK Litomyšl 2:3 a 3:1. Pořadí: 1. TJ Slavia Hradec Králové B (30), 2. TJ Energetik Chvaletice (26), 3. TJ Sokol Kerhartice (19), 4. SK Rybník (14), 5. TJ Sokol Česká Třebová II (9), 6. VK Litomyšl (8), 7. TJ Svitavy B (8), 8. Volejbal Červený Kostelec (6).

Krajský přebor I. třídy ženy

6. kolo: VK Litomyšl – TJ Svitavy A 3:1 a 2:3, TJ Svitavy B – VO TJ Lanškroun 1:3 a 2:3. Pořadí: 1. TJ Svitavy A (21), 2. VO TJ Lanškroun (20), 3. USK Pardubice (14), 4 VK Litomyšl (10), 5. TJ Svitavy B (7).