K prvnímu utkání skupiny nastoupily ústecké naděje proti třetímu celku z mistrovství republiky této věkové kategorie Slovance Praha. První čtvrtinu sice svěřenkyně trenéra Nováka prohrály o dva body, ale skóre 14:0 ve čtvrtině druhé nasměrovalo Ústí k výhře 38:30. Druhý den ráno se postavil hráčkám do cesty Kolín, ale papírové předpoklady se naplnily, když Ústí vyhrálo 55:22. Ve čtvrtfinále čekala polská Wroclaw. Soupeřky měly v kádru několik šikovných dívek, přesto jim to na výhru nestačilo. Ústí postoupilo do semifinále po výhře 34:24 a bylo jasné, že si zahraje o medaile. Cestu do finále zastavilo basketbalistkám družstvo Hradce Králové, které vyhrálo letošní mistrovství republiky U11. Výsledek 40:43 poslal Ústí do boje o bronz s pražským celkem BK Prosek. Zápas byl jasnou záležitostí hráček Ústí a po vítězství 39:17 obdržely bronzové medaile. K týmovému úspěchu přidaly žákyně také individuální ocenění. Pavlína Vašková byla zvolena trenéry do All-star týmu, Karolína Kolářová (snímek vpravo) pak nejsympatičtější hráčkou.