Hrálo se na speciálně připraveném hřišti o regulérních rozměrech a s mantinely. Začátek byl vyrovnaný, hokejisté zdatně bránili a občas zahrozili nebezpečným brejkem. Pak se ovšem projevila rozdílnost obou sportů a florbalisté měli výrazně navrch. Utkání po třech třetinách, které trvaly 20 minut čistého času, skončilo vysokým rozdílem 12:3 ve prospěch florbalistů. Utkání sledovalo přibližně 120 diváků.

Následoval turnaj žen, kde se objevila družstva jako SSK Future Praha, hrající extraligu, i týmy, jež svoji první účast v organizovaných soutěžích mají teprve před sebou. Družstva byla rozdělena do dvou skupin, po čtyřech a po třech. Turnaj žen se nakonec stal kořistí obhájce z Jičína, když ve finále porazil florbalistky Svitav 4:2. Pohár za třetí místo si odvezl tým SSK Future Praha. Domácí Fbk Orlicko Třebovsko skončilo čtvrté.
Dnešní program, hok. hala ČT: 8.00 – 14.00 Turnaj pro 1. stupně základních škol z regionu Orl. – Třebovsko. 15:00 – 21:00 Turnaj pro veřejnost.