Dorostenci hrají čtvrtfinále play-off nerozhodně

PARDUBICE - Uplynulý víkend odstartovalo čtvrtfinále play–off mladšího dorostu v hokejbale, kam se probojovali také hráči SK OEZ Testa Letohrad. Jejich soupeřem je DDM Alfa Pardubice.

13.4.2007

Ilustrační foto.Foto: Iva Janoušková

Úvodní dvě utkání vyřazovací části soutěže odehráli Letohradští na půdě soupeře, který se po základní částí umístil s náskokem devíti bodů na čtvrtém místě. Sobotní zápas pro sebe rozhodl ve třetí třetině Letohrad. V odvetě však dorostencům SK OEZ Testa štěstí už tolik nepřálo. Stav série je tedy 1:1.

DDM ALFA – LETOHRAD 1:3 (0:0, 1:0, 0:3)

Letohradští začali utkání aktivněji a bylo na nich znát, jak moc chtějí vyhrát. V první třetině se ale zásluhou výborné práce obou gólmanů nikomu skórovat nepodařilo. Účet zápasu otevřeli domácí hráči až ve 28. minutě, když se za záda brankáře Stárka trefil Dvořák. Teprve ve třetí třetině se začalo dařit i letohradským mladíkům. Ve 34. minutě vyrovnal po nahrávce Plháka Lux. Poté už Letohradští nedovolili domácím žádnou komplikaci: ve 40. minutě zvýšil po samostatné akci výborně hrající Lux a minutu a půl před závěrečným hvizdem rozvlnil síťku pardubické svatyně Štefka – 1:3. Fakta – branky: Dvořák – Lux 2, Štefka. Vyloučení: 6:6 (navíc letohradský Vašátko 10 + OK OT), využití v oslabení: 0:1. Rozhodčí: Pavlovec, Úlehla (oba Pardubice).

DDM ALFA – LETOHRAD 2:1 (1:0, 0:0, 1:1)

Domácí do odvetného utkání nastoupili podle očekávání velmi bojovně a s předsevzetím tentokrát Letohradu nic nedarovat. Už ve 4. minutě otevřel skóre pardubický Šíblo, na což Letohradští dokázali odpovědět až ve 31. minutě. To míček za záda domácího brankáře Vondry propasíroval Plhák. Hosté se ale neradovali příliš dlouho, na začátku 34. minuty strhl vedení na stranu Pardubic Kudyn a na to už Letohradští gólově reagovat nedokázali, takže se z vítězství radoval domácí tým. Fakta – branky: Šíblo, Kudyn – Plhák. Vyloučení: 11:11, využití: 1:0. Rozhodčí: Pavlovec, Úlehla. Letohrad: Stárek (Gonzalez) – Vl. Blecha, Adamec, Žďárek, Hýbl, Bilotskyy, Kaška, Lux, Mikulecký, Paukrt, Plhák, Syrovátka, Štefka, Váně, Vašátko, Voleský.

Další zápasy čtvrtfinále play–off se uskuteční tuto sobotu a neděli v Letohradě. Domácí tak mají možnost rozhodnout na svém hřišti o postupu do semifinále hokejbalové extraligy mladších dorostenců.

13.4.2007 VSTUP DO DISKUSE

Královské slavnosti na Svojanově

Královský hrad hlásí rekordní návštěvnost

Ústí nad Orlicí. Ilustrační foto.

Začal další ročník Ústí sobě!

Zbývá několik hodin. Fotbalistky jsou v dobré náladě

Sázava - Už jen několik hodin zbývá do výkopu pohárového zápasu se Spartou Praha.

Hasiče v říjnu nejvíce zaměstnala vichřice a výbuch plynu

Pardubický kraj, Chrudim - Hasiči Pardubického kraje vyjížděli během minulého měsíce celkem ke 1212 událostem, z toho se 261 z nich odehrálo na Chrudimsku.

Rallye Dakar: Dobrodružství odstartuje v Peru

Pardubice - Čtvrtá účast, nejpočetnější výprava. Pardubický závodní tým Barth Racing se připravuje na 40. ročník legendární dálkové soutěže Rallye Dakar.