Mladší dorostenci po výhře postupují do play-off z pátéhomísta a utkají se příští týden s DDM Alfa Pardubice na hřošti soupeře. Starší dorost prohrál a putuje do baráže o záchranu v nejvyšší soutěži.

Mladší dorost

Vsetín – Letohrad 0:3 (0:1, 0:1, 0:1)

Již ve 2. minutě utkání měl velkou šanci Vašátko, který ale střílel pouze do gólmana, vzápětí neuspěl Váně.V 7. minutě byl vyloučen Hýbl a Letohrad tak hrál první oslabení, které ale dokázal ustát. O dvě minuty později byl vyloučen hráč domácích za faul na Voleského, hosténabízenou přesilovku také nevyužili. Na začátku 13. minuty otevřel účet zápasu letohradský Váně -0:1. Druhá třetina se nesla v podobném duchu jako úvodní část. Letohrad se urputně snažil zvýšit vedení, což se mu povedlo ažve25. minutě:domácím utekl Štefka a přesnou střelou do vsetínské svatyně zvýšil na 2:0. Ve 36. minutěpřihrál Luxmíček Voleskému, který dal na konečných 3:0. V posledních pěti minutách se dění soustředilo spíše na polovině hostí, avšak zásluhou výborně chytajícího StárkaLetohrad neinkasoval.

Fakta – branky: Váně, Štefka, Voleský. Vyloučení: 4:3, (navíc vsetínskýSicha2+10), využití voslabení: 0:1.Rozhodčí: Kubo,Kovačik.Letohrad: Stárek – Vl. Blecha, Adamec, Žďárek, Hýbl, Kaška, Váně, Voleský, Mikulecký, Štefka, Lux, Syrovátka, Paukrt, Vašátko.

Starší dorost

Vsetín – Letohrad 6:1 (3:0, 2:1, 1:0)

Letohradští nastoupili do utkání s nadějí na úspěch, která však vzala za své již ve 4. minutě zápasu, když domácívedli 2:0. To hosty rozhodilo a teprve až v 9. minutě se několika střelami před brankou vsetínského brankáře prosadila trojice Válek - Paukrt - Broulík, snížit ale nedokázala. V polovině 11. minuty domácí skórovali potřetí, a to pro hosty dost nešťastně, když míček, odražený od mantinelu za záda Mrštného, dorážel Benek. Ve druhé třetině Letohradští inkasovali hned ve 33. vteřině, a to střelou domácího Vávry do levého dolního rohu branky. Poté na Mrštného stříleli Vsetínští ještě několikrát, ale neúspěšně. V polovině 26. minuty snížilletohradský Miroslav Adamec, kdyžvyužil nabízenou přesilovku – 4:1. Před odchodem do kabin ale kapitán VsetínaZimek přidql pátý gól domácích.Na třetí třetinu do branky nastoupil Stárek, který přestože měl odchytán už zápas mladších dorostenců, dokázal dobře zahráti v tomto zápase. Ve 34. minutě mohla skórovat dvojice hostí Válek – Váně, šanci měl i Tomáš Adamec, ale bez úspěchu. Účet zápasu tak uzavřel ve 40. minutědomáýcí Zimek -6:1.

Fakta – branky: Zimek 2, Pražák, Dulava, Benek, Vávra – M. Adamec. Vyloučení: 4:, využití: 0:1.Rozhodčí: Kubo, Kováčik.Letohrad: Mrštný (30. Stárek) – Válek, Čapek, Broulík, T. Adamec, Blecha, M. Adamec, Hýbl, Váně, Syrovátka, Žďárek, Lux, Vašátko, Štefka, Paukrt, Kaška.