Taktovku na střídačce převzal Vladimír Deml. Po výkonu svých svěřenců, kteří nemohli trefit branku, mu na čele přibyla řada vrásek. Hradečtí v sestavě spíše „céčka“ vytěžili z minima maximum.

Č. Třebová – H. Králové B 1:2 (0:0, 1:2, 0:0)

Hráči Lokomotivy poprvé před zraky nejvěrnějších domácích diváků na svého soupeře vlétli. Jednoznačné přestřílení soupeře 16:6 ale nepřineslo branku. Po první přestávce byli nervózní nejen diváci, ale především hráči s trenérem Demlem, který nevěděl jak jim ještě lépe naordinovat taktiku na kýžený gól. V úvodu druhé třetiny dohrávali domácí přesilovou hru ze závěru první části, ale ani ta nepřinesla změnu skóre. V 19. minutě se domácí dočkali, když Tomeš pohotovou střelou s asistencí Šustka otevřel účet zápasu. Vyrovnání přišlo však během minuty z hole hradeckého Michala Kozy. Tentýž hráč za necelé tři minuty při přesilové hře přidal svou druhou branku a strhnul vedení na stranu hostí – 1:2 . Domácí sice bojovali, jenže nedokázali proměnit vyložené šance a trápení pokračovalo i v posledním dějství, kdy svého soupeře opět jednoznačně přestříleli. V samém závěru se Českotřebovští pokusili zlomit výsledek ve hře v šesti bez brankáře, ale ani střelec Macků nedokázal trefit poloprázdnou hradeckou klec. Po dvou kolech tak na bodovém kontě Lokomotivy zůstává hrozivá nula a pouhé dvě vstřelené branky.

Fakta – branky: Tomeš – Koza 2. Vyloučení: 2:2, využití: 0:1. Rozhodčí: Müller, Boháč.

Česká Třebová: Ehrenberger – Dobrovský, Šustek, Vraspír, Ruda, Pávíček, Jebousek, Vladimír Deml, Brusenbauch, Tomeš, Tlapák, Kašpar, Doubrava, Macků, Rybka. V příštím kole zajíždí tým do Prachovic, které jsou společně s letohradskou zálohou také bez bodového zisku. Všichni věří, že se jim povede urvat první body, čímž by se odrazili ode dna tabulky. ⋌(ba)