Nyní mají Letohradští týdenní pauzu a poté se premiérově představí na hřišti v Karviné.

Letohrad – Habešovna 7:1

V sedmé minutě otevřel skóre domácí Večerník – 1:0. V jedenácté minutě se do šance dostal Kubeš, o chvilku později tvrdě pálil Kormunda. Ve třinácté minutě mohl skórovat Furik, ale nezužitkoval nahrávku od kapitána Ondráčka, následně od modré střílel Hodovník. I ve druhé třetině se hosté téměř nedostali ke slovu, domácí ostřelovali branku Habešovny ze všech možných pozic. Ve třetí minutě promarnil svou šanci Dospěl, který netrefil prázdnou kasu hostí. V páté minutě fauloval kladenský Váša, čehož po půl minutě využil domácí Friml, který dělovkou od červené zvýšil na 2:0 pro Letohrad. V desáté minutě se ale k balonku dostal hostující Sikora, který poslal míček za Juráčkova záda a snížil tak na 2:1.

Třetí třetina už patřila domácímu týmu, ve třetí minutě si za asistence Hnízdila připsal gól Kovář – 3:1. Letohradu byla poté dvakrát nabídnuta přesilovka 5 na 3. Druhou z nich využil v sedmé minutě podruhé skórující obránce Friml, po nahrávce Košťála – 4:1. Přesně o minutu později střílel Dospěl, brankáři ale míček vypadl a do branky ho dorazil pohotový Večerník – 5:1. Tím ale Večerník neskončil, o 15 vteřin později překonal Vimera potřetí. Poslední trefu Letohradu zaznamenal Baier. Fakta – branky a asistence: 7. Večerník (Kubeš, Košťál), 21. PP Friml (Košťál), 33. Kovář (Hnízdil), 37. PP Friml (Košťál), 38. Večerník, 38. Večerník (Kubeš), 39. Baier (Kormunda) – 25. Sikora (Tyburec). Vyloučení: 3:5. Využití: 3:0. Střely: 21:17. Rozhodčí: Koskuba, Barna.

Letohrad – KEB Kladno 1:0

Tentokrát se Letohradu nedařilo a více šancí si tak v první třetině tvořili hostující hráči. Jen zásluhou výborně chytajícího Juráčka Letohradští svoji branku uhájili. V polovině desáté minuty se domácím konečně podařilo otevřít skóre – Kubíčkovu střelu od modré za záda dezorientovaného brankáře hostí dorazil Košťál a zaznamenal jedinou branku utkání. Fakta – branky a asistence: 40. Košťál (Kubíček). Vyloučení: 5:9, navíc Rejthar (KEB) 2+10 za naražení a Tvarůžek (KEB) 5+ OK za naražení. Využití: 0:0. Střely: 27:18. Rozhodčí: Koskuba, Barna.

Asistent trenéra Jiří Mašík: „Věděli jsme, že proti Habešovně a Kladnu nemůžeme hrát otevřený hokejbal. V sobotu jsme zápas odehráli vynikajícím způsobem, musím před hráči smeknout. Ve druhém utkání jsme chtěli na hru navázat, ale od začátku se nám trošku nedařilo. Na začátku třetí třetiny bylo už jasné, že rozhodne jedna chyba, jeden gól, ten jsme dali my a poté udrželi. V nedělním zápase nás skvěle podržel gólman David Juráček, jeho výkon byl výborný.“