Do dalšího kola postoupil Letohrad

POLIČKA/PARDUBICE - Hokejbalisté Lokomotivy Česká Třebová zajížděli o víkendu k utkání 1. kola Českého poháru, v němž se střetli s Kometou Polička.

16.9.2007

Hokejbalisté Lokomotivy Česká Třebová v utkání proti Kometě Polička neuspěli.Foto: Jaroslav Badzik

Lokomotiva nenastoupila v plné síle. Chyběli jí Válek, Macků a Hruška, které čekala premiéra v barvách Letohradu. Polička před vstupem do sezony kádr omladila.

Polička – Česká Třebová 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)

Domácí šli do vedení již v 6. minutě, kdy se trefil Prchal. V dalších minutách podržel při oslabeních Třebováky gólman Ehrenberger. Ve druhé třetině měli opět více ze hry hráči Komety a v polovině 29. minuty zvýšil při přesilovce na 2:0 mladíček Filip Štefka, jenž přímo po vyhraném buly v útočném pásmu poslal nekompromisně volně ležící míček za Ehrenbergerova záda. Českotřebovští bleskově zareagovali a hned z protiútoku snížil Doubrava. Do konce třetiny se hosté několikrát dostali do velkých šancí a rozzvonily i tyčky na domácí svatyni. Vyrovnávací branka visela ve vzduchu i v posledním dějství, ale v přemíře snahy se hosté dopouštěli faulů a hráli několik oslabení. Rozhodující branka zápasu přišla ve 40. minutě. O vítězství a o postupujícím do 2. kola rozhodl poličský Prchal – 3:1.

„Sehráli jsme jenom jeden přípravný zápas, a to s bývalým extraligovým účastníkem. Při tom zápase jsme nemuseli tvořit hru, a to pro nás bylo výhodné. S dnešním soupeřem jsme už měli ukázat herní stránku, což bude v našem kádru trochu problém. Sezona se však teprve rozjíždí, tudíž věřím, že se zlepšíme. Pomůže nám i příchod hráčů, kteří jsou nyní v Letohradě. Vtisknou nám větší hokejbalovost. Z tohoto utkání jsme nasbírali poznatky a musíme se z našich chyb ponaučit,“ poznamenal hráč a trenér českotřebovské Lokomotivy Petr Kvasnička.

Fakta – branky: Prchal 2, Štefka – Doubrava. Vyloučení: 5:8, využití: 1:0. Rozhodčí: Müller, Najman. Česká Třebová: Ehrenberger – Dobrovský, Šustek, Vraspír, Ruda, Pávíček, Čapek, Kvasnička, Lukáš Deml, Vladimír Deml, Brusenbauch, Kašpar, Doubrava, Židek, Lustyk. Hráči letohradského „béčka“ zahájili svou prozatím úspěšnou pouť Českým pohárem, když přehráli svítkovské „béčko“.

Svítkov Stars B – Letohrad B 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)

Letohradští k utkání nastoupili pouze v osmi lidech, přesto byl celý zápas v jejich režii. Zásluhou dobře chytajícího Matrky v brance Svítkova se ale mužstvu hostí podařilo skórovat až v polovině 11. minuty, kdy první přesilovku Letohradu využil Černohous – 0:1. Zbytek utkání se nesl v podobném duchu, na konci 25. minuty poslal míček za Matrkova záda P. Šourek – 0:2. O deset minut později přidal třetí gól Letohradu starší dorostenec Kudyn za asistence Häuslera. Ve 37. minutě se ke slovu dostali i domácí. Chvilkové nepozornosti Černického v bráně hostí využil Kazda, který tak upravil konečný stav utkání na 3:1.

Fakta – branky: Kazda – Černohous, P. Šourek, Kudyn. Vyloučení: 3:4, využití: 0:1. Rozhodčí: Pavlovec, Úlehla. Letohrad B: Černický – Nožka, Janďourek, Ptáček, Kudyn, Häusler, Černohous, P. Šourek, Mlateček. ⋌(ba, ij)

16.9.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 75 Kč Číšníci a servírky OBSLUHA V RESTAURACI - LETNÍ BRIGÁDA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 75 kč, mzda max. 100 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Penzion U Čmeláků,, Červená Voda č.p. 200, 561 61 Červená Voda 1, Letní brigáda - obsluha restaurace. , Hledáme usměvavé lidi, kterým záleží na spokojenosti zákazníka. , Pracovní dobu / hodiny lze plánovat individuální podle vašich časových možností. , Praxe není nutná, ale potravinářský průkaz ano. , Jídlo na místě, Kontakt: telefonicky, e-mailem nebo osobně. Pracoviště: Dominika kantková - penzion u čmeláků, červená voda, 561 61 Červená Voda 1. Informace: Dominika Kantková, +420 776 329 994. Gastronomie - Gastronomie Pomocní kuchaři 13 880 Kč Pomocní kuchaři POMOCNÝ/Á KUCHAŘ/KA. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13880 kč, mzda max. 15380 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Skalka č.p. 1692, 560 02 Česká Třebová 2, První pracovní smlouva na dobu určitou s možností následného prodloužení na dobu neurčitou., Nabízíme: příspěvek na stravování, příspěvek na rekreaci, výhodné volání, Kontakt: telefonicky v pracovní dny 8 - 13 hodin nebo e-mailem. Pracoviště: Vyšší odborná škola a střední škola technická česká třebová-skalka, Skalka, č.p. 1692, 560 02 Česká Třebová 2. Informace: Radka Procházková, +420 465 568 132,465 568 111. Výroba - Výroba Obsluha strojů 12 200 Kč Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování OBSLUHA STROJŮ NA BALENÍ, PLNĚNÍ A ETIKETOVÁNÍ. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 9. Poznámka: Místo výkonu práce: Živnostenská č.p. 858, 561 51 Letohrad, KONTAKTNÍ OSOBA PANÍ LORENCOVÁ - POUZE TELEFONICKY V PRACOVNÍ DNY (8.00 - 16.00 hodin). Pracoviště: T&t - trade holding s.r.o. - provozovna letohrad, Živnostenská, č.p. 858, 561 51 Letohrad. Informace: Marie Lorencová, +420 461 611 357. Výroba - Výroba Montážní dělník 12 200 Kč Montážní dělníci ostatních výrobků MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI OSTATNÍCH VÝROBKŮ. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 9. Poznámka: Místo výkonu práce: Březová č.p. 2054, 560 02 Česká Třebová 2, KONTAKTNÍ OSOBA PANÍ LORENCOVÁ - POUZE TELEFONICKY V PRACOVNÍ DNY (8.00 - 16.00 hodin). Pracoviště: T&t - trade holding s.r.o., provozovna česká třebová, Březová, č.p. 2054, 560 02 Česká Třebová 2. Informace: Marie Lorencová, +420 461 611 357.

Na startu sezony se blýskli dva čtyřgóloví střelci

Fotbalové duely v okrese nabídly pestré výsledky

Po dvou kolech jsou hráči Zámrsku a Mýta na plném počtu bodů

Orlickoústecko – Ústecké béčko po solidním vstupu do soutěže v Poličce tentokrát na soupeře nestačilo.

Dirigent obrany trefil šibenici

Ústí nad Orlicí – Česká fotbalová liga: Na vítězství v Radotíně navázalo Ústí nad Orlicí třemi body po výhře nad Převýšovem.

Semanín si poradil u nováčka, tápou fotbalisté Srubů

Orlickoústecko – Se skórem 1:6 po dvou odehraných zápasech nebude ve Srubech panovat spokojenost. Proti Hornímu Jelení jim nevyšel zejména druhý poločas. Domácí prohrávali po brance Jedličky, ale to horší mělo teprve přijít. Po přestávce padl rychlý druhý gól, který Sruby hodně poslal do kolen. Když Šimek vstřelil svůj druhý gól a zároveň třetí týmu hostí, bylo o výsledku definitivně jasno. Sruby si na první body musí počkat.

Majvald: Po vstřelené brance jsme byli pasivní

Orlickoústecko - Jaké jsou ohlasy na poslední zápasy Krajského přeboru?