V semifinále se letohradští hokejbalisté utkají příští sobotu s 1. HBC Svitavy, který vyřadil vítěze základní části Kometu Polička. Druhou semifinálovou dvojicí jsou Hradec Králové B a DDM Alfa Pardubice.

Heřmanův Městec – Letohrad B 1:2 p (1:0, 0:0, 0:1)

Jako souboj letohradských hráčů s brankářem Mencem, tak by se dal charakterizovat průběh třetího čtvrtfinále. Hosté si od začátku vytvořili velký tlak, domácí hrozili pouze z ojedinělých akcí. Jednu takovou proměnili v polovině první třetiny, když brankáři Černickému nešťastně vypadla do branky střela od modré - 1:0. Přesto hosté trpělivě útočili a jen skvělý výkon brankáře domácích Mence jim zabránil ve skórování. Gólu se Letohrad dočkal až ve 40. minutě, kdy se trefil po přihrávce Kubíčka Mašík. Protože do konce řádné hrací doby se skóre nezměnilo, následovalo prodloužení. V jeho poslední minutě vyhrál letohradský Nožka buly, posunul mezi kruhy Pirklovi a ten se z první trefil přesně – 1:2.

Fakta – branky Letohradu: Mašík, Pirkl. Vyloučení: 8:4, bez využití. Letohrad: Černický – Nožka, Doleček, Pospíšil, Pirkl, Ruda, Janda – Mašík, Kubíček, Jebousek, Volštát, Šourek, Ptáček.