Starší dorost

Letohrad – Pento Most 1:4 (1:0, 0:0, 0:4)

Přestože šli domácí v první třetině do vedení, hosté v závěrečné části čtyřmi góly otočili skóre a radovali se z vítězství 4:1. Fakta – branky: Lux – Kreisingr 2, Poláček 2. Vyloučení: 5:4, využití: 1:0. Rozhodčí: Janda (Česká Třebová), Hubálek.

Letohrad – Mladá Boleslav 4:3 (1:1, 1:2, 2:0)

První třetina utkání byla vyrovnaná, v té druhé měli více ze hry mladoboleslavští Tygři, kteří vedli dokonce 3:1. Do přestávky však domácí snížili a v závěrečné části hry vstřelili dva rozhodující góly. Fakta – branky Letohradu: M. Adamec, Váně, Hutla, Válek. Vyloučení: 2:4, využití: 1:0 . Rozhodčí: Vrabec, Chládek (oba Letohrad). Letohrad: Mrštný – Válek, Čapek, Broulík, T. Adamec, Doubrava, Hýbl, M. Adamec, Žďárek, Lux, Paukrt, Blecha (pouze proti Mostu), Váně, Bilotskyy, Plhák, Syrovátka, Kaška, Hutla, Štefka, Vašátko (všichni pouze proti Mladé Boleslavi).

Mladší dorost

Letohrad – Pento Most 2:4 (1:2, 1:1, 0:1) Mostečtí hráči skórovali hned 52 vteřin po úvodním vhazování, čímž domácí trochu vyvedli z rovnováhy. Ve 12. minutě přidali hosté druhý gól Poláčkem, do přestávky snížil Paukrt. Ve 29. minutě vedli hosté po trefě Emrlicha již 3:1, ale za minutu odpověděl domácí Voleský – 2:3. Zápas rozhodl ve 36. minutě Baudyš – 2:4. Fakta – branky: Paukrt, Voleský – Melchart, Poláček, Emrlich, Baudyš. Vyloučení: 4:2, využití: 1:1. Rozhodčí: Janda, Hubálek.

Letohrad – Mladá Boleslav 7:1 (1:0, 4:0, 2:1)

Domácí o svém vysokém vítězství rozhodli ve druhé třetině, kdy nastříleli soupeři čtyři branky. Fakta – branky: Adamec 2, Plhák, Štefka, Mikulecký, Bilotskyy, Blecha – Sýkora. Vyloučení: 5:7, využití: 2:0. Rozhodčí: Vrabec, Chládek. Letohrad: Stárek (Gonzalez) – Vl. Blecha, Adamec, Paukrt, Žďárek, Hýbl, Syrovátka, Voleský, Mikulecký, Kaška, Lipenský, Váně, Štefka, Vašátko, Musil, Plhák, Lux, Uhlíř (pouze proti Mostu), Bilotskyy (pouze proti Mladé Boleslavi).