Vstup do extraligové sezony hokejbalistům Letohradu rozhodně nevyšel, tak jak by si představovali. Na svém hřišti podlehli Opavě.

SK OEZ Testa Letohrad – SHC Opava 0:2
Letohradští začali první třetinu utkání vyloučením, kdy byl v úvodu druhé minuty vyloučen Baier. Opavští hráči si vytvářeli hromadu šancí, které však se štěstím likvidoval strážce domácí kasy Matyáš. Otevřít skóre utkání se podařilo až v poslední minutě opavskému Porubčanskému, který využil přesilové hry z vyloučení Dolečka – 0:1.

Na začátku druhého dějství se o vyrovnání pokoušel Friml a po něm střílel Furik, ale bez úspěchu. V šesté minutě přišla první přesilovka Letohradu, o zužitkování se pokoušel Kubíček po nahrávkách od Kubeše a Frimla, jenže neuspěl. V desáté minutě měli hosté výhodu přesilovky 4 na 3, kdy byli současně vyloučeni domácí Rybka a hostující Přibyla a o chvíli později fauloval domácí brankář Matyáš. Letohrad oslabení ale přežil.
Ve třetí třetině byli Letohradští aktivnější, o čemž svědčí počet střel 9:3 v jejich prospěch, přesto ale Klepače v kase hostí nepřekonali. V polovině čtrnácté minuty byla Letohradu nabídnuta přesilová hra, načež trenér Letohradu odvolal Juráčka z branky. Toho ale půl minuty před závěrečnou sirénou využil opavský Pavela, který tak stanovil konečný stav utkání – 0:2.

Nejvyšší česká soutěž začala i dorostencům. Starší dorost prohrál na samostatné nájezdy v Praze s Kert Parkem. Mladšímu dorostu se v hlavním městě dařilo o něco více a čtyřmi góly zchladil Ďábly.

HC Kert Park Praha – SK OEZ Testa Letohrad 2:1 sn
Skvělý vstup Letohradu do zápasu a Kudyna v 6. min. neměl pokračování. Především díky brankáři Stárkovi Letohrad dlouho držel těsné vedení. Před koncem se ale domácím podařilo jeho kouzlo odčarovat a v samostatných nájezdech byli úspěšnější a slavili vítězství.
Fakta – branky a asistence: 42:17 Kruček, rozhodující SN Hradecký – 5:03 Kudyn (Šíblo). Vyloučení: 5:7, navíc Šíblo (LET) 10 OT. Využití: 0:1. Střely: 32:21. Rozhodčí: Prudík, Hrazdíra. Třetiny: 0:1, 0:0, 1:0. Sestava Letohradu: Stárek – Červinka, Plhák, Paukrt, Doleček, Blecha „C“, Kudyn, Jurga, Šíblo, Hák, Uhlíř, Chmelan, Forman, Krkavec.

SK Ďáblové Praha – SK OEZ Testa Letohrad 1:4
Letohrad byl od začátku utkání aktivnější, ale střelecky se dokázal prosadit až ve druhé třetině. Ve třetí přidal ještě dvě branky a s přehledem zvítězil. Fakta – branky a asistence: 17:37 Plecitý (Pavlíček, Jirsa) – 22:59 Protzner (Halbrštát), 26:23 Forman (Protzner), 35:22 Vrba (Červinka), 42:42 Vrba (Uhlíř Michal). Vyloučení: 6:7. Využití: 1:1. Střely: 19:35. Rozhodčí: M. Kettner, J. Kettner. Třetiny: 0:0, 1:2, 0:2. Sestava Letohradu: Bečka – Blecha, Černý, Červinka, Doleček, Forman, Grund, Halbrštát, Hejtmánek, Chmelan, Krkavec, Uhlíř Michal, Uhlíř Vojtěch, Urban, Vrba, Krejsa, Lux.