Ani samostatné nájezdy nerozhodly o vítězství v zápasech staršího extraligového dorostu Letohradu. To jejich mladší kolegové si vedli lépe a oba své soupeře rozprášili.

Letohrad – Kert Praha

3:3 (1:2, 1:0, 1:1)

První akcí utkání byl samostatný nájezd Luxe, který ale postrádal zakončení. V páté minutě se dostala první útočná formace Jelínek-Válek-Lux před branku, brankáře hostí Bártu ale nepřekonala. V polovině šesté minuty se míčku zmocnil hostující Rozenberg a dopravil ho až za záda Stárka v kase Letohradu – 0:1. V jedenácté minutě byla Letohradu nabídnuta první přesilovka, o jejíž využití se pokoušela znovu trojice Jelínek-Lux-Válek. Skórovat se jim ale nezdařilo a podle hesla „nedáš-dostaneš“ po půl minutě 2:0 pro Kert zvýšil Matoušek. Radost hostí ale tentokrát netrvala dlouho, na konci čtrnácté minuty vrátil hosty zpět do hry Jelínek – 1:2.
V páté minutě druhého dějství hráli Letohradští druhou přesilovou hru. Využít početní převahu se pokoušeli Lux s Válkem, podařilo se ale až těsně před vypršením početní výhody Hákovi, který mířil přesně – 2:2.
Třetí třetina začala náporem Letohradu, avšak ani jeden z trojice Lux, Červinka a Válek skórovat nedokázal. V úvodu osmé minuty rozezvonil Jelínek tyčku branky hostí. O minutu později utekl domácím Matoušek, který svůj únik zakončil brankou – 2:3. Ideální příležitost vyrovnat měl ve třinácté minutě Lux, jenže trestné střílení neproměnil. Čtyřicet vteřin před závěrečnou sirénou se na 3:3 podařilo srovnat Válkovi, nicméně vítězný gól se už vstřelit nezdařilo. Následovala tedy samostatná střílení, v nichž skóroval každý tým jednou. Vítězný bod si tedy nepřipsal nikdo. Fakta – branky a asistence: 14. Jelínek (Lux, Válek), 22. Hák, 43. Válek (Lux) – 6. Rozenberg, 13. Matoušek (Hradecký), 39. Kruček (Rozenberg). Vyloučení: 3:6. Využití: 1:0. Oslabení: 0:2. Střely: 36:28. Rozhodčí: Janda, Hubálek.

Letohrad – Ústí nad Labem

1:1 (0:0, 0:1, 1:0)

V úvodu utkání byli aktivnější domácí, ve čtvrté minutě prověřil hostujícího brankáře Hrušku Hák. Dvě minuty nato střílel Lux, ale opět pouze do brankáře. V sedmé minutě se před kasu hostí dostali Válek s Luxem, chvilku poté měl možnost skórovat Šíblo. Branky se však Letohradští nedočkali.
Ve druhé třetině si oba celky vytvářely spoustu šancí, nicméně využít jednu z nich se podařilo až v osmé minutě hostujícímu Soukupovi – 0:1. Na to se pokoušela odpovědět trojice Válek-Lux-Voleský, ale bez úspěchu.
Také v posledním dějství se oba brankáři rozhodně nenudili, i když produktivnější byli domácí. V páté minutě byl faulován Blecha, který také následnou přesilovku po spolupráci s Markem využil a srovnal na 1:1. V osmé minutě se o zvýšení skóre dvěma střelami pokoušel kapitán Válek, Hrušku ale nepřelstil. Těsně před koncem byl vyloučen Lux, který si tak znemožnil účast v následujících samostatných stříleních. V nich byli však oba brankáři bezchybní, vítězný bod si tak stejně jako v předchozím utkání Letohradu nepřipsal nikdo.
Fakta – branky a asistence: 37. Blecha (Marek) – 23. Soukup. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:1. Střely: 28:15. Rozhodčí: Vokurka, Horský.

Letohrad – Kert Praha 6:1
Branky a asistence: 7. Adamec (Lux), 25. Švec (Lux), 29. Uhlíř (Protzner), 29. Lux (Voleský, Švec), 42. Lux, 44. Vrba (Halbrštát) – 7. Žíla (Popelka, Korynta).

Letohrad – Bulldogs Brno 4:0
Branky a asistence: 8. Adamec (Voleský, Švec), 29. Lux (Adamec), 30. Lux, 34. Adamec (Švec). ⋌(ij)