Letohrad – DDM Alfa Pardubice 7:0 (3:0, 3:0, 1:0)

Letohradští svého soupeře zmrazili hned ve čtvrté minutě, když přesilovou hru využil domácí Štefka – 1:0. Hosté se dostali také do několika šancí, které ale bezpečně zmařil v bráně Stárek. Na konci 8. minuty zvýšil Vašátko, ve 14. minutě to bylo po trefě Váněte ve vlastním oslabení 3:0. Hosté ve druhé čtvrtině, poté co inkasovali čtvrtý gól, vystřídali brankáře, což domácí ale nijak nezastavilo a dalšími třemi brankami upravili do konce zápasu na konečných 7:0.

Fakta – branky: Štefka 2, Vašátko, Váně, Lux, Adamec, Plhák. Vyloučení: 4:7 (navíc pardubický Hlaváček 10 + 10 OT), využití: 1:0, v oslabení: 1:0. Rozhodčí: Vrabec (Letohrad), Janda (Česká Třebová).

Letohrad – DDM Alfa Pardubice 6:0 (2:0, 3:0, 1:0)

Hosté do odvetného utkání, ve kterém měli Letohradští možnost rozhodnout stav série, nastoupili s přesvědčením, že tentokrát vyhrají. Ve 12. minutě však skóre utkání otevřela obranná dvojice Letohradu Blecha – Adamec, když druhý jmenovaný pálil do pravého dolního rohu pardubické branky. Ve 14. minutě zvýšil tvrdou střelou od modré Plhák. Ve 23. minutě inkasoval pardubický gólman Vondra potřetí a v brance ho vystřídal Janota. Toho domácí překonali až ve 38. minutě, když Adamec potrestal vyloučení DDM – 5:0. Minutu před koncem třetiny ještě po samostatné akci skóroval Voleský. V závěrečné části zápasu uzavřel skóre na 6:0 z trestného střílení Lux.

Fakta – branky: Adamec 2, Plhák, Blecha, Voleský, Lux. Vyloučení: 5:6, využití: 3:0. Rozhodčí: Vrabec, Janda.

Letohrad: Stárek (Bečka) – Vl. Blecha, Adamec, Žďárek, Hýbl, Kaška, Váně, Štefka, Plhák, Lux, Syrovátka, Vašátko, Bilotskyy, Krkavec, Blažek, Voleský a Mikulecký (oba v neděli). V semifinále se mladší dorostenci Letohradu střetnou s SK Jihlava, který nedal ve čtvrtfinále šanci Kert Parku Praha. Ve druhé semifinálové dvojici má své jisté místo Most, který přehrál České Budějovice, a v sobotu se rozhodne, zda do dalších bojů půjde Vsetín či Škoda Plzeň.

Úvodní semifinálová utkání odehrají Letohradští v sobotu 28. a v neděli 29. dubna na hřišti Jihlavy.