Mladší dorost Letohradu postoupil do semifinále

LETOHRAD - Uplynulý víkend pokračovala čtvrtfinálová série play–off extraligy v hokejbale mladšího dorostu. ráči SK OEZ Testa Letohrad hostili na domácím hřišti tým DDM Alfa Pardubice, s nímž hráli zatím 1:1 na zápasy.

19.4.2007

O postupu rozhodli na domácím hřišti. Mladší hokejbalisté Letohradu porazili doma dvakrát DDM Alfa Pardubice a postoupili do semifinále play-off.Foto: Iva Janoušková

Letohrad – DDM Alfa Pardubice 7:0 (3:0, 3:0, 1:0)

Letohradští svého soupeře zmrazili hned ve čtvrté minutě, když přesilovou hru využil domácí Štefka – 1:0. Hosté se dostali také do několika šancí, které ale bezpečně zmařil v bráně Stárek. Na konci 8. minuty zvýšil Vašátko, ve 14. minutě to bylo po trefě Váněte ve vlastním oslabení 3:0. Hosté ve druhé čtvrtině, poté co inkasovali čtvrtý gól, vystřídali brankáře, což domácí ale nijak nezastavilo a dalšími třemi brankami upravili do konce zápasu na konečných 7:0.

Fakta – branky: Štefka 2, Vašátko, Váně, Lux, Adamec, Plhák. Vyloučení: 4:7 (navíc pardubický Hlaváček 10 + 10 OT), využití: 1:0, v oslabení: 1:0. Rozhodčí: Vrabec (Letohrad), Janda (Česká Třebová).

Letohrad – DDM Alfa Pardubice 6:0 (2:0, 3:0, 1:0)

Hosté do odvetného utkání, ve kterém měli Letohradští možnost rozhodnout stav série, nastoupili s přesvědčením, že tentokrát vyhrají. Ve 12. minutě však skóre utkání otevřela obranná dvojice Letohradu Blecha – Adamec, když druhý jmenovaný pálil do pravého dolního rohu pardubické branky. Ve 14. minutě zvýšil tvrdou střelou od modré Plhák. Ve 23. minutě inkasoval pardubický gólman Vondra potřetí a v brance ho vystřídal Janota. Toho domácí překonali až ve 38. minutě, když Adamec potrestal vyloučení DDM – 5:0. Minutu před koncem třetiny ještě po samostatné akci skóroval Voleský. V závěrečné části zápasu uzavřel skóre na 6:0 z trestného střílení Lux.

Fakta – branky: Adamec 2, Plhák, Blecha, Voleský, Lux. Vyloučení: 5:6, využití: 3:0. Rozhodčí: Vrabec, Janda.

Letohrad: Stárek (Bečka) – Vl. Blecha, Adamec, Žďárek, Hýbl, Kaška, Váně, Štefka, Plhák, Lux, Syrovátka, Vašátko, Bilotskyy, Krkavec, Blažek, Voleský a Mikulecký (oba v neděli). V semifinále se mladší dorostenci Letohradu střetnou s SK Jihlava, který nedal ve čtvrtfinále šanci Kert Parku Praha. Ve druhé semifinálové dvojici má své jisté místo Most, který přehrál České Budějovice, a v sobotu se rozhodne, zda do dalších bojů půjde Vsetín či Škoda Plzeň.

Úvodní semifinálová utkání odehrají Letohradští v sobotu 28. a v neděli 29. dubna na hřišti Jihlavy.

19.4.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Seřizovači 18 000 Kč Seřizovači a obsluha konvenčních fréz Frézař/ka kovů CNC. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Čtyřsměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 28000 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: MÍSTO VÝKONU: Hnátnice č.p. 156, 561 01 Hnátnice, PRACOVNÍ NÁPLŇ: , - frézování, vrtání, řezání závitů, občasné programování ve 2D , - obsluha CNC strojů , - znalost systému CNC frézování dle dodaných dat 2D, 3D , POŽADUJEME: , - vyučení v technickém oboru , - min. 2 roky odborné praxe v oboru frézování , - znalost řídícího systému Heidenhain výhodou , NABÍZÍME: , - práci na 12-ti hod směny následně 36 hod volno , - práci v týmu pro přední automobilky , - pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení. Pracoviště: Autoneum cz s.r.o., divize nástrojárna hnátnice, 561 01 Hnátnice. Informace: Šárka Řeháková, +420 465 515 203,724 226 388. Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství - Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství 20 000 Kč Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí OŠETŘOVATEL SKOTU - STÁJNÍK (NOČNÍ HLÍDAČ). Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Noční provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: středisko Mostek, Jedná se o stájníka (porodníka) v noci., Pracovní doba je od 21.00 do 4.00 hodin., Pracovní náplní je zajištění nočního provozu včetně telení krav a ostraha střediska Mostek., Nástup možný ihned., Kontakt: telefonicky nebo osobně. Pracoviště: Zemědělské družstvo mostek, 565 01 Choceň 1. Informace: František Vostřel, +420 608 667 757. Výroba - Výroba Obsluha strojů 17 000 Kč Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená Obsluha automatické linky na mytí přepravek. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Sázava č.p. 180, 563 01 Lanškroun, POŽADUJEME: flexibilita, ochota učit se novým věcem, zdravotní průkaz., NÁPLŇ PRÁCE: obsluha automatické linky na mytí přepravek; potřeba provést vytřídění přepravek dle druhu, které pak vkládá na dopravník v celém stohu z vozíčku přesunutím. Následně přepravky projdou myčkou, umyjí se a dojde automaticky k tzv. stohování do komínů, přejetí na expediční dopravník, z kterého obsluha přetáhne daný komín na vozíček. Tento celý komín převeze k uskladnění na určené místo ve skladu přepravek. Po spuštění výroby uskladněné komíny zakládá na dopravník, z kterého jsou přepravky dopraveny do prostoru shazování hotových pekařských výrobků., PRACOVNÍ DOBA: denní: 5:30 - 13:45 hod, noční: 21:00 - 5:15 hod, NABÍZÍME: zdravotní bonus 500 Kč/měsíc, příspěvek na dopravu 1.500,- Kč/měsíc, tel. tarif placený zaměstnavatelem, příspěvek na stravování, bonus za odpracované roky, práci v přátelském kolektivu, kvalitní technické zázemí, pracovní místo v dynamicky se rozvíjející společnosti, KONTAKT: e-mailem zaslat životopis: milic@pekarstvisazava.cz. Pracoviště: Pekařství a cukrářství sázava s.r.o., 563 01 Lanškroun. Informace: Zuzana Milić, . Výroba - Výroba Obsluha strojů 13 000 Kč Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování OBSLUHA STROJŮ NA BALENÍ, PLNĚNÍ A ETIKETOVÁNÍ. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 kč, mzda max. 17000 kč. Volných pracovních míst: 7. Poznámka: Místo výkonu práce: Živnostenská č.p. 858, 561 51 Letohrad, KONTAKTNÍ OSOBA PANÍ LORENCOVÁ - POUZE TELEFONICKY V PRACOVNÍ DNY (8.00 - 16.00 hodin). Pracoviště: T&t - trade holding s.r.o. - provozovna letohrad, Živnostenská, č.p. 858, 561 51 Letohrad. Informace: Marie Lorencová, +420 461 611 357.

Basketbalové utkání Kooperativy NBL mezi BK JIP Pardubice (v bíločerném) a BK Olomoucko (v modrém)v pardubické hale na Dašické.
24

Basketbalisté doma přejeli Olomoucko, hlavně díky Američanům

Fotbalisté v klíčovém duelu neuspěli, padli gólem v nastavení

Tury potopily ztráty, rival z Opavy to tvrdě potrestal

Východní Čechy, Svitavy /KOOPERATIVA NBL/ - Poločas vydržela na palubovce účastníka Ligy mistrů naděje Dekstone Turů na slušný výsledek. Po pauze opanovali hrací plochu opavští basketbalisté, rychle utekli na dvouciferný rozdíl a ten si potom kontrolovali až do konce.