Účastníci byli rozděleni na dva běhy a nejlepší výkony se zrodily podle předpokladů v tom druhém. Absolutní vítěz a vítěz kategorie muži A (do 39 let) Martin Moravec z Jiskry Ústí nad Orlicí obkroužil na polytanovém oválu stadionu Černá hora 42 celých kol a navrch přidal 100 metrů, celkově si zapsal výkon 16900 metrů.

Další čtyři závodníci zaostali o jeden okruh – Aleš Stránský (Iscarex Česká Třebová) vyhrál mezi muži B do 49 let výborným výkonem 16712 metrů, 41 kol a nějaké ty drobné metry měli na kontě i Polák Roman Bogdal, Václav Ožana z TJ Nové Město na Moravě a Tomáš Klášterecký z Iscarexu Č. Třebová.

Mezi ženami pokořila všechny soupeřky Anna Krátká z TJ Svitavy (vpravo). V prvním běhu ji porazili jen dva muži, když výkonem 14456 metrů obsadila 16. místo v absolutní klasifikaci a druhou ženu porazila o čtyři kola.

Za zmínku stojí výkony dalších běžců z regionu: Jiří Chlup (TJ Rychnov na Moravě) 15045, Miloslav Červ (Atletika Polička) 13100.