S celkem z Kunčic p. O. vyhráli nakonec 2:1 na zápasy.

Gillotina Choceň – Komax Kunčice 5:4 (3:2)

Od začátku byla na obou mužstvech viditelná nervozita, kterou způsobovala tíha zodpovědnosti. Bylo to utkání „buď anebo“. Kunčice byly týmem, který vstřelil první branku utkání. „To bylo přesně to, co jsme si nepřáli, ale my jsme hned vzápětí vyrovnali díky Sedienglanzovi na 1:1. To nás nakoplo a šli jsme až do vedení 3:1,“řekl asistent trenéra Petr Drvota. Tlak, který si domácí vybudovali, se jim ale nedařil už příliš zvyšovat, aby dokázali vstřelit další branky a rozhodnout tak o utkání už v první půli. Do poločasu se Kunčice dostaly do několika šancí a po rohu snížily na 2:3.

„Ve druhé půlce jsme kolektivní hrou získávali postupně převahu, odskočili jsme na 5:2, ale to nebylo moc. Stačil jeden gól na 5:3 a vše se znovu zdramatizovalo,“ popsal druhou půli Drvota. Nakonec se ale podařilo Gillotině udržet vítězství, i když konečný výsledek zní 5:4.

Nyní čeká na Gillotinu tým ze Šumperka, první utkání se odehraje ve středu 20. dubna. „Máme týden spíše na odpočinek, především co se týká psychické stránky. Po fyzické jsme na tom dobře. Herně se známe, takže jde o to, kdo bude hrát uvolněně a v pohodě,“ uzavřel Drvota.