Nejzbach v minulém kole první futsalové ligy utrpěl debakl na domácí palubovce. SELP Mladá Boleslav „vyloupil“ vysokomýtskou halu, když zvítězil vysoko 10:3.

Dnes čeká na Nejzbach osmý celek tabulky z Kladna. „Minulý zápas byl snad z naší strany nejhorší, jaký jsem kdy viděl. S Mladou Boleslaví to byl tak otřesný výkon, že na něj musíme co nejdříve zapomenout a z chyb se poučit a připravit se zodpovědně na dnešní zápas,“ řekl manažer Nejzbachu Jaroslav Mlejnek.

Zápas s Mladou Boleslaví byl vůbec takový zvláštní. V prvním poločase Mýto hrálo a Boleslav dávala branky. Jaroslava Mlejnka mrzela jedna věc: „Je škoda, že jsme to ve druhé půli zabalili a odevzdaně jsme si nechali nasázet další branky. Mohli jsme zápas dohrát se ctí, ale my jsme místo toho nebránili a neplnili taktické pokyny. To se mi skutečně nelíbilo.“

Po triumfálním vítězství nad Chrudimí přišlo polevení v koncentraci. I podle〜 Mlejnka mohl tento zápas napomoci k debaklu v minulém kole: „Říkal jsem si, že to mohl být jeden z důvodů. Hráči měli v hlavách pořád Chrudim, se kterou jsme poslední dobou většinou prohrávali a nyní se to otočilo. No a najednou přijela Mladá Boleslav“.

K zápasu s Kladnem bude už připraven Dušan Jandera. „Minulý zápas nehrál, protože měl nakopnutý kotník, takže si vzal s Boleslaví volno. Je to pro nás velmi důležitý hráč s velkým fyzickým fondem. Dnes budeme už kompletní. Nastoupí už i Radan Kroulík, takže mužstvo bude připraveno stejně jako proti Chrudimi. Zápas s Kladnem musíme dotáhnout do vítězného konce, pokud chceme zůstat nadále na špici tabulky. Neexistuje tedy pro nás jiná možnost než tři body,“ poznamenal na závěr Mlejnek.