Nejzbach – VŠB Ostrava 7:3
Po prvním poločase rozhodně nic nenapovídalo tomu, že diváci uvidí brankový festival. Do kabin mužstva odcházela za stavu 1:1. Ihned po začátku druhého poločasu dostal Nejzbach do vedení Formánek a domácí je už do konce zápasu nedali z rukou. „Podle výsledku vypadá zápas jednoznačně, lehké to ale nebylo. Dostali jsme se do vedení 4:1, ale naivními chybami jsme dostali soupeře do zápasu,“ postěžoval si po utkání vysokomýtský trenér Roman Páral.

Poté totiž nastala gólová smršť. „Divákům se třeba líbila, ale z pohledu trenérů to bylo doslova infarktové. Ostravě se podařilo stáhnout stav až na 4:3, naštěstí jsme okamžitě dali na 5:3. Hosté začali hrát vabank a poslední dvě branky dostali do opuštěné brány. Jsem spokojen s výhrou, ale ještě rozhodně máme na čem pracovat,“ nebyl kouč Páral v žádné vítězné euforii.

Do zápasu za Vysoké Mýto naskočil poprvé v sezoně Pavel Vrba, který hraje velký fotbal za Živanice. „Kopal i za Baník Ostrava. Jak velká to pro nás bude posila se uvidí až po pár zápasech, až se u nás trochu adaptuje,“ byl v jeho hodnocení trenér Páral opatrný.

Fakta – branky a asistence: 6. Novotný, 21. Formánek (M. Chadima), 26. Novotný (Formánek), 31. Novotný, 36. M. Chadima (Šimon), 38. Šimon, 39. Formánek (Münzberger) - 13. Cieslar, 34. Kapsa (Galuška), 35. Mudrik. Sestava Nejzbachu Vysoké Mýto: Šimon – D. Chadima, Jandera, Novotný, Michalec, J. Vágner, Unger, Münzberger, Vrba, Formánek, M. Chadima.