Jak prozradil PR manažer celého podniku Michal Šimůnek, určovalo se pořadí podle speciálního klíče: „Nerozhodovalo kdo dojede nejrychleji, ale čí časy budou nejvíc shodné. Vítězem se stal ten, kdo dokázal zajet ve druhé jízdě nejvíce podobný čas té první.“ Jezdci se také museli proplétat dráhou z plechovek, když nějakou srazili, byli za to „odměněni“ dvousekundovou penalizací.

Pokud by se někdo chtěl začít tomuto sportu, který zdaleka není jenom pro malé kluky a muže, ale jezdí ho i několik dívek, věnovat, je podle Šimůnka jednoduchá cesta: „Jenom v Ústí nad Orlicí jsou tři kluby, Voleští, Kozlanští a nyní začíná i pan Brožek, který upravil mašinu, na které dříve jezdil on pro svoji dceru. Určitě všem, co chtějí začít, poradí, co mají dělat. Noví zájemci se mohou třeba přidat k nějakému stávajícímu týmu, nebo mohou založit nový.“

Výsledky – chlapci: 1. Lukáš Středa (Mladá Boleslav) – rozdíl jízd 0,10 sekundy, 2. Dalibor Dufek (Jablonec nad Nisou) 0,11, 3. Miroslav Zonek (Olšany) 0,18, 4. Filip Nevosad (Mladá Boleslav) 0,23, 5. Martin Středa (Mladá Boleslav) 0,24. Dívky: 1. Gabriela Myšáková (Náchod) 0,12, 2. Monika Försterová (Jablonec n. N) 0,36, 3. Barbora Hippíková (Praha) 0,41. Zástupci našeho okresu (celkově): 46. Lucie Božková 7,46, M. Voleský, T. Voleský diskvalifikováni.